Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7941826026
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Właścicielem firmy Flowerport jest Piotr Mucha. Naszą kwiaciarnię można znaleźć w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Działalność prowadzimy od 2018 roku, ale doświadczenie branżowe mamy dużo większe.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach florystycznych. Świadczymy je w szerokim zakresie, obsługując zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Nasza oferta to między innymi bukiety ślubne, kosze z kwiatami i dekoracje samochodowe oraz stroiki świąteczne.

Oferujemy również:
  • wieńce,
  • kwiaty doniczkowe,
  • wiązanki okolicznościowe,
  • kwiaty cięte.
Zapewniamy szeroki wybór kwiatów. Pozyskujemy je od sprawdzonych producentów i dostawców. Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas hortensje, tulipany i eustomy oraz róże. Na bieżąco jesteśmy z trendami florystycznymi, a najciekawsze rozwiązania dodajemy do naszej oferty.

Klienci mogą liczyć u nas na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze kwiatów. Z chęcią podpowiadamy przy wyborze stroików z kwiatów sztucznych, które nadają się na każdą okazję. Wykonujemy wiązanki okolicznościowe na chrzciny, komunie, śluby, rocznice oraz imieniny i inne okazje. Dokładamy wszelkich starań, by każda wiązanka była oryginalna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kwiaciarni Flowerport.

Wideo

Kontakt

Kontakt Flowerport Piotr Mucha

Flowerport Piotr Mucha, Rzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Flowerport Piotr Mucha