Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8441895349
REGON: 200225715

O firmie

Ewa Gurban jest certyfikowaną instruktorką pilatesu oraz trenerem personalnym. W kameralnym studio na terenie Poznania prowadzi zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Z jej oferty powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które pracują za biurkiem oraz chcą wrócić do pełnej sprawności.

Oferta

Pilates to przede wszystkim system ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich partii mięśni w ciele. Przyczynia się do ich wzmocnienia bez nadmiernego rozbudowywania. Przyczynia się też do poprawy postawy, odciążenia kręgosłupa, redukcji bólu i stresu. Polecany jest szczególnie osobom, które pracują w pozycji siedzącej oraz tym, które chcą wrócić do większej aktywności fizycznej. Instruktorka Ewa Gurban prowadzonymi przez siebie zajęciami i ćwiczeniami pomaga właśnie takim osobom.

Jej oferta to przede wszystkim:
  • pilates dla początkujących indywidualnie, w parach i grupach,
  • pilates dla zaawansowanych,
  • pilates na matach,
  • pilates na maszynach Reformer oraz Spine corrector.
Prowadzi również treningi personalne medyczne połączone z terapią ruchem, które pozwalają pozbyć się bólów kręgosłupa i stawów, a także treningi mobilności wraz z globalnym treningiem sprawności.

Poza formą stacjonarną Ewa Gurban proponuje też zajęcia on-line.

Więcej informacji uzyskać można pod telefonem.

Artykuły

Ćwiczenia pilates to skuteczny sposób na bóle kręgosłupa
Ćwiczenia pilates to skuteczny sposób na bóle kręgosłupa
Pilates skutecznie niweluje bóle kręgosłupa spowodowane siedzącym trybem życia, a także pojawiające się u kobiet w ciąży. Dowiedz się więcej o tej metodzie!
Czym jest pilates i komu jest polecany? Wyjaśnia instruktor sportowy Ewa Gurban
Czym jest pilates i komu jest polecany? Wyjaśnia instruktor sportowy Ewa Gurban
Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega pilates, kliknij link i zapoznaj się z treścią artykułu, w którym wiedzą dzieli się instruktor sportowy Ewa Gurban.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Fiteva Ewa Gurban

Fiteva Ewa Gurban, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Fiteva Ewa Gurban