Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130007656
REGON: 013123681
Rok założenia:
1998
Branża:

Polecane oferty

Ruda Śląska, Pokoju 15A lok. 15
Parapety są wizualnym wykończeniem i uzupełnieniem montażu okna. Te montowane wewnątrz pełnią funkc...
Branża kamieniarska to dziedzina, w której liczą się precyzja, doświadczenie oraz pasja do pracy z ...
Zaczęliśmy naszą działalność od ceramiki ozdobnej. Profil firmy później zmieniliśmy na ceramikę bud...

O firmie

Prowadzimy działalność w Warszawie. Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie nieruchomości. Mamy doświadczenie w tej branży od 1998 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Świadczymy szeroki zakres usług dotyczących nieruchomości. Doradzimy w obrocie lokalami mieszkalnymi zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Mamy również wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu administrowania nieruchomościami, spraw techniczno-porządkowych oraz finansów.

Pośredniczymy w sprzedaży, wynajmie i kupnie nieruchomości. Ofertę mieszkań deweloperskich z rynku pierwotnego uzupełniamy na bieżąco. W tym zakresie proponujemy mieszkania nowoczesne, bezpieczne, z dogodną lokalizacją. Nasi pracownicy pomagają klientom w wyborze mieszkań i domów tak, aby spełnić ich oczekiwania i potrzeby. Dla osób sprzedających swoje nieruchomości zapewniamy odpowiednią reklamę, która pomoże w szybkim znalezieniu kupca. Zajmiemy się także wszelką organizacją spotkań oraz przygotowaniem niezbędnych dokumentów.

Zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną. Oferujemy dostęp do wielu ofert z terenu Warszawy i całej Polski. Specjalizujemy się także w pomocy osobom, które chcą skorzystać z programu "Mieszkanie dla Młodych". Proponujemy pośrednictwo ubezpieczeniowe i pełną pomoc w sprawach finansowych.

Zajmujemy się również administrowaniem i zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Opiekujemy się mieszkaniami pod nieobecność właścicieli. W dodatku oferujemy usługi porządkowe, remontowe i wykończenie nowych mieszkań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Firma Usługowo-Handlowa Mikrol Bogusław Kruk

Firma Usługowo-Handlowa Mikrol Bogusław Kruk, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Usługowo-Handlowa Mikrol Bogusław Kruk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.