Wyśmienite dania obiadowe i pyszne desery
Wyśmienite dania obiadowe i pyszne desery, Firma usługowa Kalia s.c. Barbara Kondejewska, Krzysztof Kondejewski, Tomaszów Mazowiecki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7732235999
REGON: 592170189
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma usługowa Kalia działa na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się prowadzeniem restauracji, które znajdują się w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim. Restauracja Kalia mieści się przy ul. Długiej 82, natomiast restauracja Bakalia mieści się przy ul. Dąbrowskiej 14. Właścicielami spółki są Barbara Kondejewska i Krzysztof Kondejewski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W branży restauracyjnej działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które obecnie gwarantuje naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, spełniające ich wszelkie oczekiwania. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. W prowadzonych przez spółkę Kalia restauracjach serwowane są pyszne dania, bazujące na starych sprawdzonych przypisach.

Wszystkie potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z najlepszych, świeżych składników, o sprawdzonym pochodzeniu. Klientom proponujemy szeroki zakres usług cateringowych, w tym organizację i obsługę imprez okolicznościowych takie jak:
  • komunie
  • chrzciny
  • wesela
  • spotkania klasowe
  • kolacje biznesowe
  • obiady rodzinny
  • konsolacji
Dysponujemy dwiema salami bankietowymi, które różnią się swoją aranżacją. Jedna jest bardziej przytulna, odpowiednia do rodzinnych spotkań. Druga natomiast urządzona bardziej nowocześnie i biznesowo. Jesteśmy przygotowani na obsługę cateringową poza własnymi lokalami. Przygotowane przez nas potrawy, potrzebne naczynia oraz akcesoria możemy przewieźć do klienta własnym transportem.

Poszerzając swoją ofertę, firma Kalia proponuje przygotowane z największym kunsztem wyroby cukiernicze, w tym ciasta i torty okolicznościowe oraz aromatyczną kawę. Zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji w Tomaszowie Mazowieckim, aby samemu poznać wspaniały smak serwowanych przez nas dań.

Kontakt

Kontakt Firma usługowa Kalia s.c. Barbara Kondejewska, Krzysztof Kondejewski

Firma usługowa Kalia s.c. Barbara Kondejewska, Krzysztof Kondejewski, Tomaszów Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma usługowa Kalia s.c. Barbara Kondejewska, Krzysztof Kondejewski

Tagi