Malowanie i szpachlowanie natryskowe
Malowanie i szpachlowanie natryskowe, Firma Remontowo - Budowlana Mileo Michał Woźniak, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831570519
Dodatkowe kontakty:

61 649 68 57

O firmie

Siedziba firmy Mileo znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Michał Woźniak specjalizuje się w pracach remontowo-budowlanych. Działa na rynku od kilku lat i realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Oferta

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się pracami wykończeniowymi, to najlepszym wyborem jest Mileo. Przedsiębiorstwo zapewnia szybkie i kompleksowe realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń związanych z malowaniem, szpachlowaniem i hydroizolacją wewnętrznych oraz zewnętrznych powierzchni. Firma dba o czas i finanse klientów, dlatego zamiast czasochłonnych metod zazwyczaj stosowanych w budownictwie używa natryskowego nakładania materiałów. Metoda ta pozwala na pokrycie większej powierzchni przez jednego pracownika i jest zdecydowanie tańsza od tradycyjnej. Oferta firmy obejmuje szpachlowanie wykonywane na dużych powierzchniach oraz:
  • malowanie natryskowe domów
  • malowanie natryskowe mieszkań
  • malowanie natryskowe elewacji
  • malowanie natryskowe hal
  • malowanie natryskowe garaży
  • malowanie natryskowe obiektów sportowych
  • malowanie natryskowe magazynów
  • malowanie natryskowe posadzek
Mileo zajmuje się również natryskowym wykonywaniem tynków dekoracyjnych oraz nakładaniem warstw chroniących przed wodą. W przypadku fundamentów i ścian piwnicznych do tego celu używane są izolacje bitumiczne.

Poza wymienionymi usługami przedsiębiorstwo montuje suche zabudowy wnętrz, takie jak wielopoziomowe sufity. Konstrukcje tego typu wyposażone są we wnęki, półki oraz kanały oświetlenia liniowego. Dodatkowo przyjmowane są zlecenia dotyczące zabudowy poddasza i ścian szybów instalacyjnych.

Po więcej informacji związanych z działalnością Mileo najlepiej udać się na stronę internetową lub zadzwonić pod podany numer telefonu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Firma Remontowo - Budowlana Mileo Michał Woźniak

Firma Remontowo - Budowlana Mileo Michał Woźniak, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Remontowo - Budowlana Mileo Michał Woźniak