Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7151032421
REGON: 61686613
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest układanie podłóg drewnianych i winylowych wraz z montażem...
Głównym profilem działalności firmy Muro jest budowa domów jednorodzinnych. Oferujemy Państwu szero...
Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu budowlanego, niezbędnego podczas wszelkich prac związanych z bu...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie w ...

O firmie

Prowadzimy firmę remontowo-budowlaną Budarex. Jej właścicielem jest Dariusz Płocheć. Prowadzimy działalność od niedawna, jednak już zdobyliśmy spore zaufanie wśród klientów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Lublinie.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w usługach ogólnobudowlanych. Mamy sporą wiedzę, którą przekładamy na praktykę zawodową. Podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania, które jest dla nas wyzwaniem.

Przygotowaliśmy ofertę w zakresie budowy domów od podstaw. Wybudujemy budynek zgodnie z projektem, stosując materiały najwyższej jakości. Zadbamy o każdy możliwy szczegół. Podczas współpracy, utrzymujemy stały kontakt z klientami. Obsłużymy klientów, którzy chcą stworzyć domy jednorodzinne, a także wielorodzinne.

Zostawiamy budynki w stanie surowym otwartym lub zamkniętym. Wszelkie szczegóły zależą od indywidualnych potrzeb klientów. W dodatku podejmujemy się zadań związanych z wykończeniem wnętrz.

Jesteśmy w stanie przygotować każde pomieszczenie do użytkowania.

Zajmujemy się generalnymi remontami. Potrafimy odmienić każde pomieszczenie, zaczynając od łazienki, kończąc na salonie czy poddaszu. Nasi pracownicy mają sporą wprawę w malowaniu ścian oraz sufitów.

Podczas prac kierujemy się starannością i solidnością. Dbamy także o to, aby pomieszczenia wyglądały estetycznie.

W dodatku przygotowaliśmy ofertę z zakresu tynkowania oraz zakładania karton-gipsu. Podejmujemy się wszelkich prac związanych z glazurą.

Przeprowadzamy drobne oraz kompleksowe remonty łazienek, kuchni czy pokojów dziennych. Wykończymy sypialnię oraz pomieszczenia dla dzieci.

Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem, dokładnie analizując przebieg budowy. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, ponieważ mamy świadomość, że efekty naszych prac mają służyć przez wiele lat. Mamy wiele ciekawych, nowoczesnych rozwiązań. Potrafimy także zadbać o tradycyjne wykończenia wnętrz.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Firma Remontowo-budowlana Budarex Dariusz Płocheć

Firma Remontowo-budowlana Budarex Dariusz Płocheć, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Remontowo-budowlana Budarex Dariusz Płocheć