Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz
Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, Firma Ogólnobudowlana The Level, Osiecznica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9261666174
REGON: 382303285
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma ogólnobudowlana The Level ma swoją siedzibę w Krośnie Odrzańskim, nasze usługi wykonujemy na terenie województwa lubuskiego. Właścicielką firmy jest Magdalena Rudnicka.

Oferta

Prowadzimy firmę zajmującą się remontami oraz usługami budowlanymi - posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów prywatnych, zajmujemy się także realizacją usług w ramach podwykonawstwa. Oferujemy także wykończenia wnętrz.

Wykonamy dla Państwa:
  • regipsy,
  • podwieszane sufity,
  • ścianki działowe,
  • ocieplanie elewacji,
  • malowanie,
  • tynki,
  • tapety.
Zajmiemy się szpachlowaniem, ułożymy dla Państwa glazurę i terakotę. Oferujemy układanie podłóg - zarówno jeśli chodzi o podłogi drewniane, jak i panele. Wykonujemy łazienki od A do Z, zadbamy o biały montaż. Przeprowadzimy dla Państwa adaptację nieużywanych poddaszy, dzięki czemu uzyskają Państwo zupełnie nowe pomieszczenie. W zakres naszych usług wchodzi bezpyłowe szlifowanie gipsów oraz malowanie natryskowe agregatem malarskim.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają dużą wiedzę i umiejętności, dysponujemy również specjalistycznym sprzętem. Doradzimy Państwu przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych, które najlepiej sprawdzą się podczas wszelkich prac.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Level w Krośnie Odrzańskim.

Zakres działalności

Artykuły

Nowoczesna elewacja
Nowoczesna elewacja
Przy wykończaniu domu, czy po remoncie warto pomyśleć o nowej elewacji. Chcąc iść z duchem czasu warto sprawdzić z czego powinno się wykonać nowoczesny siding.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Ogólnobudowlana The Level

Firma Ogólnobudowlana The Level, Osiecznica

Opinie (4)

Opinie o firmie Firma Ogólnobudowlana The Level

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Misia
Misia
5.0
12.11.2019
Terminowa realizacja prac, niewygórowana cena, pełen profesjonalizm.
Krystian
Krystian
5.0
01.09.2019
Kompleksowe prace remontowe, do tego pomogli nam wybrać odpowiednie materiały budowlane, wszystko wykonali bardzo dokładnie, naprawdę dobra ekipa.
Iga
Iga
5.0
17.07.2019
Wykańczali nam dom, zadbali o malowanie, układanie podłóg, zajęli się układaniem glazury, dosłownie wszystko. O to nam chodziło!
Damian
Damian
5.0
07.05.2019
Polecam, rewelacyjna ekipa remontowa, wyrobili się ze wszelkimi pracami w terminie, wszystko wykonane bardzo dokładnie, naprawdę warto.