Kompleksowe usługi ogólnobudowlane.
Kompleksowe usługi ogólnobudowlane., Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Gancarczyk, Wojcieszyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112588697
REGON: 384172692

O firmie

Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Gancarczyk jest zlokalizowana w Wojcieszycach, na obszarze powiatu jeleniogórskiego. Zajmujemy się usługami budowlanymi, remontowymi oraz wykończeniowymi.

Oferta

Prowadzona przez nas działalność skupia się na remontach łazienek, mieszkań oraz wykończeniach wnętrz i pracach budowlanych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zawsze robimy co w naszej mocy, by odbierając po wykonanej pracy mieszkanie klient, czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Funkcjonujemy na lokalnym rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponowane przez nas usługi to między innymi:
  • remont łazienki,
  • układanie gresu,
  • glazurnictwo,
  • malowanie,
  • tapetowanie.
Dodatkowo zajmujemy się również tynkowaniem oraz szpachlowaniem. Przeprowadzane przez nas remonty łazienek to usługa kompleksowa – zaczynamy od układania glazury i terakoty, a na białym montażu kończymy.

Możemy też zaoferować układanie płytek, cegieł oraz układanie kamienia naturalnego. Proponujemy usługi montażu sufitów podwieszanych oraz stawiania ścianek działowych. Podejmujemy się układania paneli ściennych oraz podłogowych, a także parkietów. Naszą robociznę cechuje przede wszystkim ogromna precyzja i dbałość o szczegóły.

Zatrudnieni przez nas budowlańcy to wykwalifikowana ekipa, która przez swoje wieloletnie doświadczenie oraz sporą wiedzę budowlaną jest przygotowana na wszystkie okoliczności i poradzi sobie z każdym zadaniem.

Możemy zagwarantować rzetelność, dokładność oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Najczęstsze błędy popełniane przy remontowaniu i urządzaniu łazienki
Najczęstsze błędy popełniane przy remontowaniu i urządzaniu łazienki
O pięknie łazienki przesądza przede wszystkim jej funkcjonalność. O czym pamiętać podczas jej remontowania oraz urządzania? Serdecznie zapraszamy do lektury.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Gancarczyk

Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Gancarczyk, Wojcieszyce

Opinie (1)

Opinie o firmie Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Gancarczyk

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
4.0
20.09.2019
Mogę z czystym sumieniem polecić. Wybudowali dla mnie dom od fundamentów po wręczenie kluczy. Robota na najwyższym poziomie, w dobrej cenie, a przede wszystkim wszystko wykonane w terminie.