Sprzedaż autogazu oraz artykułów spożywczych i przemysłowych
Sprzedaż autogazu oraz artykułów spożywczych i przemysłowych, Firma handlowo-usługowa Iwona Giza, Grabów nad Pilicą

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121415773
REGON: 388255009
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas stacja LPG działa z myślą o wszystkich kierowcach, którzy chcą tanio zatankować swoje auto. Nasza placówka znajduje się w Grabowie nad Pilicą, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką działalności jest Iwona Giza.

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedawaniem gazu LPG. Proponujemy wysokiej jakości paliwo w korzystnych cenach, gdyż zależy nam na zadowoleniu kierowców. Poza tym proponujemy szeroki wybór artykułów spożywczych i przemysłowych. Proponujemy klientom przekąski na dalszą podróż oraz napoje.

Na terenie naszej stacji funkcjonuje również myjnia samochodowa. Jest ona samoobsługowa i znajdują się na niej wszystkie konieczne sprzęty oraz środki czystości do wyczyszczenia własnego pojazdu. Dzięki temu możecie Państwo umyć swoje auta, by odpowiednio prezentowały się na drodze.

Dodatkowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług utrzymania czystości na zewnątrz budynków. W tym zakresie proponujemy przede wszystkim odśnieżanie parkingów, a także usługi zamiatarką mechaniczną. Sprawnie i umiejętnie zrealizujemy wszystkie powierzone nam zadania.

Zapraszamy do odwiedzenia stacji paliw Iwony Gizy, która znajduje się w Grabowie nad Pilicą.

Więcej informacji

  • Stacją LPG w GrabowieOferta stacji LPG Grabów nad Pilicą zobacz

Kontakt

Kontakt Firma handlowo-usługowa Iwona Giza

Firma handlowo-usługowa Iwona Giza, Grabów nad Pilicą

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma handlowo-usługowa Iwona Giza


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.