Idealna wycieczka dla Ciebie i Twojej rodziny
Idealna wycieczka dla Ciebie i Twojej rodziny, Firma Handlowa - Usługowa Norbert Strzałek, Chorzów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7551137885
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Biuro Podróży Norpol powstało w 2022 roku, a jego założycielem jest Norbert Strzałek. Siedziba naszej firmy mieści się w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego.


Oferta

Pasjonujemy się pięknem świata i jego odkrywaniem. Mamy doświadczenie w organizacji podroży oraz bardzo dobrze znamy najchętniej wybierane przez turystów kraje, takie jak Turcja, Bułgaria czy Włochy, a także wiele innych.

W naszym biurze organizujemy wycieczki dla osób podróżujących solo, dla par, dla grup przyjaciół oraz dla rodzin. Dostosujemy tryb podróżowania oraz sposób spędzania czasu od Państwa upodobań. Proponujemy wycieczki dla osób pragnących wielu aktywności oraz takie, na których za pierwszy cel stawiamy wypoczynek.

Oferta:
  • wycieczki zagraniczne,
  • wycieczki krajowe,
  • wycieczki last minute.
Poza wspomnianymi typami wyjazdów zajmujemy się także organizacją wyjazdów dla dzieci, Proponujemy między innymi obozy zimowe, obozy letnie i kolonie, na których Państwa pociechy spędzą aktywnie czas, nawiążą nowe przyjaźnie i zwiedzą nowe miejsca.

Zapraszamy do kontaktu. Biuro Podróży Norpol znajduje się w Chorzowie.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z usług biura turystycznego Norpol?
Dlaczego warto skorzystać z usług biura turystycznego Norpol?
Planujesz wyjazd i chcesz mieć pewność, że twój wypoczynek będzie udany? Postaw na profesjonalistów i skorzystaj z usług biura podróży Norpol z Chorzowa

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Handlowa - Usługowa Norbert Strzałek

Firma Handlowa - Usługowa Norbert Strzałek, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Handlowa - Usługowa Norbert Strzałek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.