Remonty kuchni i innych pomieszczeń
Remonty kuchni i innych pomieszczeń, Firma Budowlano-Remontowa Bud-Mar Marcin Paluch, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631746350
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy Bud-Mar znajduje się w Gdańsku. Firma budowlano-remontowa należy do Marcina Palucha. Specjalizuje się w pracach wykończeniowych w obiektach mieszkalnych. Działa na terenie Trójmiasta.


Oferta

Bud-Mar wykonuje zarówno remonty, jak i prace wykończeniowe w nowych domach i mieszkaniach. Firma realizuje zlecenia dla osób fizycznych oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Zapewnia szybkie realizowanie zamówień, atrakcyjne ceny i zachowanie dużej dokładności. Podczas prac używane są dobrej jakości materiały i specjalistyczne narzędzia, co w połączeniu z doświadczeniem ekipy budowlanej gwarantuje wysoki poziom usług. Firma podejmuje się m. in. odnawiania i wykańczania łazienek i kuchni. Prace jakie w tym celu prowadzi to przeróbki instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz układanie płytek podłogowych i ściennych. Specjalnością firmy jest użycie do wyłożenia podłóg kamienia naturalnego. Nadaje się on również do zastosowania na schodach i tarasach. Oferta przygotowana przez Bud-Mar obejmuje również:
  • malowanie pomieszczeń
  • montaż oświetlenia
  • układanie paneli
  • montaż sufitu podwieszanego
  • szpachlowanie ścian
Firma wykonuje też zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych. Może nimi zaadaptować pomieszczenia, np. dzieląc je na mniejsze. Sprawdza się to w różnych miejscach, w tym na poddaszach.

Po więcej informacji związanych z działalnością Bud-Mar można napisać maila albo zadzwonić.

Zakres działalności

Artykuły

Jak wybrać firmę budowlaną?
Jak wybrać firmę budowlaną?
Wybór odpowiedniej firmy budowlanej jest bardzo ważny i to od ekipy budowlanej zależy powodzenie projektu. Sprawdź, jak wybrać najlepszą firmę budowlaną.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Budowlano-Remontowa Bud-Mar Marcin Paluch

Firma Budowlano-Remontowa Bud-Mar Marcin Paluch, Gdańsk

Opinie (3)

Opinie o firmie Firma Budowlano-Remontowa Bud-Mar Marcin Paluch

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
15.01.2020
Polecam firmę Bud-Mar, bo to specjaliści. Zajmują się elektryką, hydrauliką oraz układaniem płytek. To niełatwe zadania, a oni sobie z nimi doskonale radzą.
Halina
Halina
5.0
10.11.2019
Najlepsi specjaliści od prac wykończeniowych w Trójmieście. Zajmowali się pracami w moim domu i efekt bardzo mi się podoba.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
30.09.2019
Solidna firma. Remont mieszkania wykonali bardzo sprawnie i mogłem się ponownie wprowadzić. Dziękuję za fachowe podejście do zlecenia.