Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8711155250
Dodatkowe kontakty:

696 260 565

Branża:

O firmie

Nazywam się Danuta Filipska i prowadzę pracownię psychologiczną. Mój gabinet zlokalizowany jest w Dąbrowie Tarnowskiej, w województwie małopolskim. Inne punkty mojej pracowni psychologicznej znajdują się w Szczucinie oraz Tarnowie. Działalność rozpoczęłam ponad dziesięć lat temu, a dokładnie w 2005 roku. Specjalizuję się w orzecznictwie psychologicznym oraz diagnozie.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Nasza pracownia specjalizuje się w badaniach psychologicznych kierowców. Oprócz tego, przeprowadzamy badania kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych, również pojazdów uprzywilejowanych. Możemy Państwu zaoferować badania z zakresu medycyny pracy, przeprowadzamy badania osób pracujących na wysokości oraz pracowników energetyki i budownictwa, a także operatorów sprzętu. Wydajemy również opinie w sprawie osób skierowanych do nas przez policję (punkty karne, spożycie alkoholu, wypadek).

Sytuacje, w których stawiamy indywidualną diagnozę psychologiczną:
  • badania osobowości,
  • orzecznictwa dla ZUS, KRUS,
  • zaburzenia funkcji intelektualnych,
  • zaburzenia emocjonalne, psychiczne,
  • odszkodowania dla firm ubezpieczeniowych,
  • diagnoza problemów szkolnych, dysleksji i trudności wychowawczych.
Oferujemy też dostęp do pomocy psychologa. Nasza pracownia wspiera osoby, które uczestniczyły w wypadkach drogowych. Przeprowadzamy różnego rodzaju terapie (trudności adaptacyjnych, ADHD, pomoc w radzeniu sobie z lękiem, stresem, złością). Ponadto możemy Państwu zaproponować szkolenia z rozwoju osobistego oraz doradztwa zawodowego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty pracowni psychologicznej.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Filipska Danuta. Pracownia psychologiczna

Filipska Danuta. Pracownia psychologiczna, Dąbrowa Tarnowska

Opinie (0)

Opinie o firmie Filipska Danuta. Pracownia psychologiczna