Usługi prawnicze na najwyższym poziomie
Usługi prawnicze na najwyższym poziomie, Filip Zaporowski i Michał Ryczek Kancelaria adwokacka , Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372484861
REGON: 241560985
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest Mecenas Filip Zaporowski oraz Mecenas Michał Ryczek znajduje się w Bielsku-Białej, Działalność prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Kontakt z naszą kancelarią odbywa się telefonicznie, e-mailowo, bądź za pomocą Skype.

Oferta

Od 8 lat specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • przekształcanie spółek,
  • doradztwo prawne dla firm,
  • zakładanie spółek,
  • prowadzenie spraw dla osób przebywających za granicą,
  • sporządzanie ekspertyz prawnych.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia nam wykonywanie zadań. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Prowadzimy sprawy, które obejmują:
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • podział spadku,
  • prawo rodzinne,
  • sprawy rozwodowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Oferujemy obronę w procesach karnych na wszystkich etapach postępowania karnego, natomiast w prawie cywilnym podejmiemy się prowadzenia spraw przed sądami wszystkich instancji, a także sporządzania statutów i umów.

Ponadto zajmujemy się prawem administracyjnym, które obejmuje reprezentację klientów przed organami administracji. Oferujemy stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Obejmuje ona wszelkie sprawy, jakie wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wszelkich porad prawnych udzielamy też przez Internet. Wówczas wysyłamy je w formie opinii prawnych. Możemy też sporządzić i przesłać każdego rodzaju pismo procesowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do współpracy klientów z Bielska-Białej i okolic.

Artykuły

Wypowiedzenie umowy o pracę z punktu widzenia prawnego – co warto wiedzieć?
Wypowiedzenie umowy o pracę z punktu widzenia prawnego – co warto wiedzieć?
Wypowiedzenie umowy o pracę może być motywowane wieloma czynnikami. Warto jednak zadbać o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującym prawem pracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Filip Zaporowski i Michał Ryczek Kancelaria adwokacka

Filip Zaporowski i Michał Ryczek Kancelaria adwokacka , Bielsko-Biała

Opinie (4)

Opinie o firmie Filip Zaporowski i Michał Ryczek Kancelaria adwokacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
16.07.2020
Sporządzili mi ekspertyzę prawną. Jestem zadowolony z ich usług, polecam.
Daria
Daria
5.0
12.05.2020
Fajnie, że mogą udzielać porad pranych także przez internet. Znam tę kancelarię i tylko jej ufam, ale mieszkam daleko. Dzięki tej usłudze wciąż mogą mi pomóc.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
03.03.2020
Serdecznie polecam ich usługi! Pomagają mi prowadzić działalność gospodarczą, reprezentują przed organami administracji. Są profesjonalni i konsekwentni, pracują z zaangażowaniem.
Ela
Ela
5.0
30.01.2020
Pomogli mi rozwiązać sprawę związaną ze spadkiem w mojej rodzinie. Oferują naprawdę kompleksową obsługę, bez nich nie dałabym rady wygrać.