Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5492321680
REGON: 369595740
Rok założenia:
2018

O firmie

Figure Skating to firma z Warszawy. Jej założyciel Bartosz Paluchowski prowadzi zajęcia, podczas których uczy jazdy na łyżwach.

Oferta

Jazda na łyżwach dzieli się na amatorską oraz profesjonalną w ramach różnych dyscyplin sportowych. Przygodę z łyżwiarstwem najlepiej rozpocząć pod okiem doświadczonego instruktora, który przekazuje wiedzę teoretyczną i w praktyce koryguje błędy. Ofertę zajęć obejmujących naukę jazdy na łyżwach przygotował Bartosz Paluchowski, właściciel Figure Skating. Jest on instruktorem łyżwiarstwa, sędzią łyżwiarskim klasy mistrzowskiej oraz byłym uczestnikiem mistrzostw świata. Pomaga zdobyć podstawowe i bardziej zaawansowane umiejętności, dzięki którym można rekreacyjnie i zawodowo jeździć na łyżwach. Uzyskane doświadczenie może być np. podstawą do dalszej nauki łyżwiarstwa figurowego, łyżwiarstwa szybkiego i gry w hokeja.

Zajęcia z Figure Skating odbywają się na zamkniętych lodowiskach. Są to przede wszystkim:
  • COS Torwar Lodowisko,
  • lodowisko Ochota.
Zapisanie na zajęcia jazdy na łyżwach jest doskonałym pomysłem na prezent. Warto o nim pomyśleć szukając podarunków urodzinowych albo na Boże Narodzenie.

By dowiedzieć się więcej o ofercie Figure Skating i zapisać siebie lub dzieci na zajęcia, najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.

Artykuły

Figure Skating - szkolenia i treningi łyżwiarstwa dla każdego
Figure Skating - szkolenia i treningi łyżwiarstwa dla każdego
Aby szybko nauczyć się jazdy na łyżwach, warto skorzystać z usług doświadczonego instruktora. Szybkie efekty prac gwarantuje firma Bartosza Paluchowskiego.

Kontakt

Kontakt Figure Skating Bartosz Paluchowski

Figure Skating Bartosz Paluchowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Figure Skating Bartosz Paluchowski