Zajęcia i treningi judo dla każdego!
Zajęcia i treningi judo dla każdego!, Fight Fun Michał Bartusik, Niechobrz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5170310067
REGON: 384994030
Rok założenia:
2019

O firmie

Prowadzimy klub o nazwie Fight Fun. Zajmujemy się przede wszystkim przeprowadzaniem treningów judo dla dzieci oraz osób dorosłych. Nasza siedziba znajduje się w Niechobrzu, w województwie podkarpackim. Właścicielem jest Michał Bartusik.

Oferta

Prowadzimy treningi judo zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Realizowane przez nas zajęcia to dobry czas na spożytkowanie czasu wolnego - doskonalimy sprawność ruchową i uczymy odpowiedniej techniki. Trenujemy przede wszystkim dzieci w wieku od 4 do 12 lat, a także osoby pełnoletnie.

Udostępniamy możliwość zapisu na trening próbny, żeby przekonać się o naszych metodach oraz swoich możliwościach w zakresie judo. Grafik zajęć obowiązujący w danym sezonie publikujemy na stronie internetowej i na bieżąco informujemy swoich uczniów o wszelkich zachodzących w nim zmianach.

Realizowane przez nas treningi, to między innymi:
  • teoria judo,
  • walka na macie,
  • nowe chwyty i rzuty,
  • przygotowanie do zawodów.
Judo to japońska sztuka walki, której uprawianie nie tylko poprawia fizyczne zdolności ciała, ale również trenuje siłę woli, obowiązkowość, samodyscyplinę i równowagę emocjonalną. Systematycznie i aktywnie trenujemy swoich podopiecznych do zawodów judo. Dążymy do tego, by uczniowie odnosili sukcesy i cieszyli się kolejnymi zdobytymi umiejętnościami.

Zapraszamy do zapisów do klubu Fight Fun w Niechobrzu!

Artykuły

Dlaczego trenować judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik?
Dlaczego trenować judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik?
Judo w klubie Fight Fun Michał Bartusik mogą trenować dzieci od 4. do 12. roku życia oraz dorośli. Uprawianie tego przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fight Fun Michał Bartusik

Fight Fun Michał Bartusik, Niechobrz

Opinie (1)

Opinie o firmie Fight Fun Michał Bartusik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5.0
17.05.2022
Bardzo fajna szkoła judo. Zapisałam tutaj swojego syna i wydaje się być bardzo zadowolony. Polecam serdecznie!