Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531134778
REGON: 091124205
Rok założenia:
2009

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

"Fiesta Music Wojciech Kasprowicz" oferuje udział w ciekawych i inspirujących wydarzeniach kulturalnych, które realizują własne zespoły artystyczne. Naszym głównym celem jest kształtowanie i upowszechnianie polskiego dziedzictwa kulturowego.

"Fiesta Music Wojciech Kasprowicz" ma swoją siedzibę w miejscowości Pawłówek w województwie kujawsko-pomorskim. Można nas odwiedzić pod adresem: Mała Góra 15. Pocztę prosimy kierować na następujący kod pocztowy: 86-014 Pawłówek. "Fiesta Music Wojciech Kasprowicz" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) widnieje pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 9531134778. Widniejemy pod numerem REGON: 091124205.

Kontakt

Kontakt Fiesta Music Wojciech Kasprowicz

Fiesta Music Wojciech Kasprowicz, Pawłówek

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Fiesta Music Wojciech Kasprowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.