Kompleksowa pomoc w prowadzeniu firm transportowych
Kompleksowa pomoc w prowadzeniu firm transportowych , FHU Mawex Mateusz Węgrzyn, Brzesko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691818829
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Mawex znajduje się w Brzesku, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach i poradach z zakresu prowadzenia działalności transportowej, w tym w analizie czasu pracy kierowców. W branży działa od 2007 roku.

Oferta

Usługi transportowe należą do najważniejszych i najbardziej rozpowszechnionych form prowadzenia działalności gospodarczej. Przepisy prawa nakładane zarówno na właścicieli firm, jak i kierowców związane są z surowymi sankcjami finansowymi za ich nieprzestrzeganie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą Mawex, która na co dzień zajmuje się zagadnieniami prawnymi obowiązującymi firmy transportowe. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów, co jest niezwykle ważne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Specjalnie dla firm transportowych oferowane jest analiza czasu pracy kierowców i przygotowanie raportu z którego wynika czas prac pracy osoby prowadzącej pojazd, opis naruszeń i wysokość potencjalnych kar. Opracowania ewidencji czasu pracy kierowców zawierają godziny w których planowana jest praca i była faktycznie wykonywana, nadgodziny, pracę w nocy, a także dni wolne i dyżury. Oferta przygotowana przez Mawex obejmuje też takie zagadnienia jak:
  • ocena ryzyka wystąpienia naruszeń
  • wyliczanie wysokości diet dla kierowców
  • pobieranie danych z tachografów cyfrowych
  • pobieranie danych z kart kierowców
  • tworzenie regulaminów pracy kierowców
Ponadto kierowcy z Państwa firmy mogą wziąć udział w szkoleniach na których uczą się przestrzegania norm pracy, a także prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych i analogowych.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez firmę jest pomoc w formalnościach związanych z założeniem i prowadzeniem firmy transportowej.

Więcej informacji dotyczących działalności Mawex znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt FHU Mawex Mateusz Węgrzyn

FHU Mawex Mateusz Węgrzyn, Brzesko

Słowa kluczowe

Opinie (16)

Opinie o firmie FHU Mawex Mateusz Węgrzyn

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
5.0
10.07.2020
Przy moim zajeździe firma Mawex zamontowała oczyszczalnię biologiczną. Zbiornik jest spory i co najważniejsze nie musimy zamawiać co chwila wozu asenizacyjnego. Wystarczy raz na 9 miesięcy.
Igor
Igor
5.0
29.06.2020
Wyliczają delegacje moich kierowców. Zawsze dokładnie i zawsze na czas.
Mariusz
Mariusz
4.0
08.06.2020
Bardzo wytrzymałe zbiorniki na płynne nieczystości. Od kilku lat mam taki kupiony od Mawex i działa bez zarzutu.
Marta
Marta
5.0
03.06.2020
Polecam serdecznie. Profesjonalne podejście oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Termin realizacji dokładnie taki jak w ustalonym wczesniej terminie. Spore zaangażowanie wobec klienta. Ekipa Pana Łukasza zajmująca się montażem oczyszczalni THE BEST
Miłosz
Miłosz
5.0
18.05.2020
Jestem kierowcą i naprawdę doceniam działalność firmy Mawex. Od kiedy na zlecenie szefa przygotowali regulamin pracy, to zdecydowanie lepiej mi się jeździ. Wszystko jest dla mnie jasne.
Hubert
Hubert
5.0
16.05.2020
Znalazłem dzięki Mawex fajny sposób na oszczędzanie. Zamontowałem ich zbiornik na deszczówkę i teraz mam darmową wodę do podlewania trawnika oraz spłukiwania toalety.
Dziekanowski
Dziekanowski
5.0
23.04.2020
Regulamin przygotowany przez Mawex jest naprawdę przejrzysty. Zarówno ja, jak i moi pracownicy wiemy jakie są nasze prawa i obowiązki.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
08.04.2020
Od kiedy używam systemu zbierania wody deszczowej od Mawex, to widzę ile oszczędzam. Polecam to rozwiązanie!
Julian
Julian
4.0
27.03.2020
Regularnie pobierają dane z tachografów cyfrowych i kart kierowców w mojej firmie. Dzięki temu mam pewność, że spełniamy wszystkie obowiązujące przepisy.
Tomasz
Tomasz
4.0
25.03.2020
Kupiłem od Mawex szambo i zleciłem jego montaż. Bardzo sprawnie i to poszło.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
28.02.2020
Szybka realizacja zamówienia. Polecam Mawex i jego oczyszczalnie.
Adam
Adam
5.0
26.02.2020
Dzięki Mawex moim kierowcy wiedzą jak nie naruszać przepisów. Od dawna nie nałożono na nas żadnych kar finansowych.
Mariusz
Mariusz
4.0
07.01.2020
Specjaliści od przygotowywania raportów z czasu pracy kierowców. Sam bym tak nie potrafił przygotować dokumentacji.
Wojtek
Wojtek
5.0
03.01.2020
Jestem zadowolony z działania oczyszczalni. Korzystam z niej od kilku lat i nie było żadnych problemów. Pamiętam o preparatach biologicznych i asenizacji co 9 miesięcy i wszystko działa bez zarzutu.
Andrzej
Andrzej
5.0
11.12.2019
Buduję wymarzony dom i stanąłem przed koniecznością wyboru instalacji sanitarnej. W gminie nie ma kanalizacji, dlatego mogłem wybrać jedynie szambo albo oczyszczalnię biologiczną. Zdecydowałem się na to drugie rozwiązanie, ponieważ wymaga mniej zachodu. Muszę tylko regularnie wrzucać specjalny preparat do WC i co 9 miesięcy zamawiać wybranie osadu. Oczyszczalnię kupiłem w firmie Mawex, która zajęła się też montażem.
Norbert
Norbert
5.0
06.12.2019
Cieszę się, że działa taka firma jak Mawex. Dzięki nim prowadzenie firmy transportowej jest zdecydowanie łatwiejsze. Pomagają w formalnościach oraz zajmują się ewidencją czasu pracy kierowców. Oszczędzam sporo czasu i nerwów, dlatego polecam ich usługi!