Oferujemy ubezpieczenia dla firm oraz osób prywatnych
Oferujemy ubezpieczenia dla firm oraz osób prywatnych, Fhu Mast Łukasz Stępniak, Kramsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6652970785
Branża:

O firmie

Firma Handlowo-Usługowa Mast działa na rynku od 2013 roku. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Łukasz Stępniak. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kramsku, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Specjalizujemy się w doborze najkorzystniejszych ubezpieczeń, które spełnią oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zabezpieczamy potrzeby Klienta na przestrzeni całego życia. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Proponujemy Państwu:
  • ubezpieczenia osobowe,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia ochrony prawnej,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia techniczne,
  • ubezpieczenia finansowe.
Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń nieruchomości, w tym domów, działek, mieszkań czy domów w budowie. Ubezpieczamy nie tylko budynki, ale też ruchomości domowe, w tym meble, sprzęt elektroniczny, ubrania, AGD, biżuterię i wiele innych. Dzięki temu będą Państwo zabezpieczeni w razie jakiegokolwiek wypadku czy włamania. Posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, w tym OC, AC czy assistance. Znajdą Państwo u nas korzystne polisy na życie dla siebie i najbliższych.

Proponujemy korzystne ubezpieczenia podmiotów gospodarczych oraz firm. Oferujemy ubezpieczenia grupowe następstw nieszczęśliwych wypadków, które może okazać się przydatne w każdym zakładzie pracy. Posiadamy ubezpieczenia cargo oraz ubezpieczenia rolników.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy fachowe doradztwo, dopasujemy ubezpieczenie do Państwa możliwości i wymagań. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mast w Kramsku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fhu Mast Łukasz Stępniak

Fhu Mast Łukasz Stępniak, Kramsk

Opinie (6)

Opinie o firmie Fhu Mast Łukasz Stępniak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
17.05.2019
Najlepsze ubezpieczenia rolnicze z jakimi się spotkałem. Dobrze, że tu trafiłem.
Oskar
Oskar
5.0
09.03.2019
Polecam wszystkim, wspaniała obsługa, cierpliwi i mili ludzie, bez problemu odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości.
Ela
Ela
5.0
07.01.2019
Ubezpieczyłam tutaj dom i samochód, wykupiłam też polisę. Korzystne warunki.
Dorota
Dorota
5.0
30.11.2018
Bardzo dobre doradztwo, można na nich liczyć przy wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Ja korzystam z ich pomocy już od trzech lat.
Marzanna
Marzanna
5.0
17.09.2018
Mają korzystne ubezpieczenia auta. Zawsze znajdą mi taką ofertę, która jest o wiele tańsza niż u konkurencji.
Michalina
Michalina
5.0
10.07.2018
Bardzo fajna ubezpieczalnia, nie raz już dobrali mi dobrą ofertę na dom czy samochód. Jestem zadowolona z obsługi i polecam.