Drzwi, okna i materiały wykończeniowe
Drzwi, okna i materiały wykończeniowe , FHU Bud-System Rafał Sobecki Artur Piętak Katarzyna Surowiec s.c., Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6612376604
REGON: 380895152
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Bud-System została założona w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien oraz materiałów wykończeniowych.

Oferta

Działamy jako autoryzowany partner handlowy firmy MS więcej niż OKNA. To bardzo znana marka na Pomorzu oraz w innych częściach Polski, a nawet Europy! Dostarcza nam elementy stolarki otworowej do budynków pasywnych i energooszczędnych. Są to przede wszystkim okna PCV, które charakteryzuje bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, co ma niezwykle ważne znaczenie podczas projektowania obiektów mających minimalizować straty energii grzewczej. My możemy zaoferować Klientom:
 • okna i drzwi PVC system 82 mm,
 • okna i drzwi PVC system 76 mm,
 • okna i drzwi PVC system 73 mm,
 • okna drewniane.
Okna MSline+ z głęboką zabudową 82 mm zostały wyprodukowane w oparciu o nowoczesny system niemieckiej marki Salamander. Umieszczono w nich 2-milimetrowe wzmocnienie zamknięte i zgrzewane laserowo. W ramie zamontowano aż 7 komór, natomiast w skrzydle 6 co znacznie ogranicza straty ciepła. Badania i testy pokazują również, szyby są w stanie znieść ciśnienie aż 1200 Pa wywołane podmuchami wiatru o prędkości do 158 km/h! Na szczególną uwagę zasługuje również bardzo duża przepuszczalność światła utrzymująca się na poziomie 74% według współczynnika Lt.

Osoby zainteresowane montażem tak nowoczesnych okien w ich mieszkaniu, domu lub biurze, zapraszamy do kontaktu! Chętnie przeprowadzimy pomiary i zapewniamy transport oraz usługi instalacyjne. Klientom często oferujemy zastosowanie technologii ciepłego montażu w warstwie ocieplenia, opracowanego przez markę Ilbruck. System ten eliminuje potrzebę stosowania pianki poliuretanowej, którą należy natychmiast zabezpieczać przed promieniowaniem UV i wilgocią. Dzięki tej technologii nie trzeba też używać specjalnych konsol montażowych.

Jednak oprócz sprzedaży okien nasza firma zajmuje się również dystrybucją takich materiałów budowlanych jak:
 • drzwi zewnętrzne stalowe i drewniane,
 • drzwi wewnętrzne,
 • bramy przemysłowe,
 • bramy garażowe,
 • rolety zewnętrzne,
 • rolety materiałowe,
 • parapety,
 • żaluzje fasadowe,
 • rolety screen,
 • szafy z drzwiami przesuwnymi.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Chętnie doradzimy w wyborze dostępnych technologii budowlanych i materiałów wykończeniowych - firma Bud-System z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Artykuły

 Postaw na bezpieczeństwo. Wybierz drzwi zewnętrzne z firmy Bud-System!
Postaw na bezpieczeństwo. Wybierz drzwi zewnętrzne z firmy Bud-System!
Drzwi zewnętrzne pełnią bardzo ważne funkcje. Nie tylko podnoszą walory estetyczne domu, ale też zwiększają jego bezpieczeństwo. Sprawdź ofertę Bud-System!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt FHU Bud-System Rafał Sobecki Artur Piętak Katarzyna Surowiec s.c.

FHU Bud-System Rafał Sobecki Artur Piętak Katarzyna Surowiec s.c., Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (0)

Opinie o firmie FHU Bud-System Rafał Sobecki Artur Piętak Katarzyna Surowiec s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.