Oferujemy wykończenia pod klucz
Oferujemy wykończenia pod klucz, Fhu Arkadiusz Szewczyk, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7542729132
REGON: 161555807
Rok założenia:
2018

O firmie

Jesteśmy firmą z tradycjami, zdobyte kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz masa prac pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom i zleceniom. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a właścicielem jest Arkadiusz Szewczyk.

Oferta

Specjalizujemy się w realizacji usług ogólnobudowlanych, zajmujemy się remontami oraz wykończeniami. Oferujemy nasze usługi zarówno w zakresie pojedynczych pomieszczeń, jak i całych obiektów. Wykonamy remont kuchni, łazienki czy pokoju, zapewniamy wykończenia wnętrz w obiektach mieszkalnych, biurowcach, fabrykach i halach. Wykonujemy adaptacje wnętrz.

W ramach naszych usług oferujemy:
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • szpachlowanie,
  • gipsowanie,
  • gruntowanie ścian i sufitów,
  • tynkowanie,
  • flizowanie,
  • glazurowanie.
Wykonujemy łazienki na gotowo - przerobimy zarówno instalację wodną, jak i kanalizacyjną. Oferujemy zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, sufity podwieszane i ścianki działowe. Zajmiemy się montażem drzwi oraz okien. Zapewniamy kładzenie paneli ściennych i podłogowych, parkietu oraz wykładziny.

Ponadto zajmujemy się termoizolacją, oferujemy ocieplenia poddaszy. Wykonujemy prace elektryczne oraz prace hydrauliczno-kanalizacyjne. Zapewniamy montaż urządzeń sanitarnych oraz elektrycznych.

Wykonamy całe niezbędne kosztorysowanie, zapewniamy nasze fachowe doradztwo. Zajmiemy się także wywozem gruzu. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zakres działalności

Artykuły

Panele podłogowe – jak je wybrać i zamontować?
Panele podłogowe – jak je wybrać i zamontować?
Panele to najpopularniejsze wykończenia podłogi w mieszkaniach. Układanie paneli jest łatwe i szybkie – nie wymaga fachowej wiedzy, a jedynie dokładności.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fhu Arkadiusz Szewczyk

Fhu Arkadiusz Szewczyk, Kraków

Opinie (7)

Opinie o firmie Fhu Arkadiusz Szewczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
20.01.2020
Polecam, bardzo zależało nam na czasie, uzgodniliśmy to na początku i obiecali, że dają radę. I wyrobili się bez problemu, pracowali bardzo ciężko, naprawdę świetna ekipa.
Kinga
Kinga
5.0
05.11.2019
Montowali nam drzwi i okna w domu, fachowo wykonana robota, nie ma żadnych nieszczelności, wszystko działa jak należy.
Ada
Ada
5.0
08.09.2019
Wykończenie wnętrza przeprowadzone bardzo dokładnie, wszystko wprost idealnie. Polecam.
Alicja
Alicja
5.0
27.07.2019
Pracują bardzo sumiennie, realizacja prac terminowo, o nic nie można się przyczepić. Polecam.
Albert
Albert
5.0
17.05.2019
Jeżeli chodzi o wykończenia obiektów biurowych, to zdecydowanie warto! Zadbali o wszystko, nawet o najdrobniejsze szczegóły. Pełen profesjonalizm.
Tymek
Tymek
5.0
23.03.2019
Ekipa remontowa sprawdziła się u nas doskonale, malowanie, układanie podłogi czy montaż okien przeprowadzony w pełni fachowo. Polecam wszystkim, najlepsza firma z jakiej usług korzystałem!
Dorota
Dorota
5.0
09.01.2019
Polecam, bardzo dobra firma, doskonale znają się na remontach. Zajmowali się remontem naszej łazienki, musieli nawet przerobić instalację wodną, ale to nie sprawiło im problemu. Wszystko bardzo profesjonalnie.