Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
12:00 - 17:00
Wt.
12:00 - 17:00
Śr.
12:00 - 17:00
Cz.
12:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9730773788

O firmie

Nazywam się Liliana Felisiak i jestem lekarzem medycyny, alergologiem i dermatologiem. Mój gabinet znajduje się w Zielonej Górze. Leczę dzieci i dorosłych nieprzerwanie od 2004 roku.

Oferta

Jestem doświadczonym dermatologiem i alergologiem, który od wielu lat działa w tych specjalizacjach także prowadząc swój prywatny gabinet alergologiczny. Dlatego właśnie mogę zaoferować moim Pacjentom profesjonalną pomoc.

Wykonuję badania funkcji i struktury skóry. Leczę schorzenia skóry, a także przydatków skóry; włosów i paznokci. Specjalizuję się również w leczeniu chorób ogólnoustrojowych, ujawniających się przede wszystkim na skórze. Należą do nich:
  • złośliwe nowotwory typu rumień guzowaty,
  • łagodne nowotwory typu rumień guzowaty,
  • czerniak złośliwy.
Możliwa jest zarówno wizyta prywatna, jak i poprzez NFZ, z którym współpracuję. Jestem osoba rzetelną i sumienną, zanim przystąpię do właściwego leczenia alergii czy dermatologicznego, przeprowadzam dokładne badanie i na podstawie zaobserwowanych symptomów stawiam skuteczną diagnozę. Przez lata pomogłam już setkom Pacjentów, którzy docenili mój profesjonalizm. Ich zdrowie i zadowolenie jest dla mnie od samego początku priorytetem.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Kontakt

Kontakt Felisiak Liliana, lek. med.

Felisiak Liliana, lek. med., Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Felisiak Liliana, lek. med.