Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7742934629
REGON: 122884088
Rok założenia:
2013

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Przedszkole Montessori to miejsce w stu procentach dostosowane do nauki oraz zabawy dzieci w wieku ...
Bardzo zależy nam na rozwoju pasji i talentów u najmłodszych. Z taką dewizą otwieraliśmy przedszkol...
Dzieciństwo to czas, którym człowiek uczy się wielu przydatnych umiejętności, które w dalszym życiu...
Sosnowiec, Partyzantów 11 lok. 1-2
Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość świata. To właśnie w wieku przedszkolnym się ona kształtuje...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "FaSolLa - Niepubliczne Przedszkole Montessori" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7742934629. Numer REGON firmy to: 122884088.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Kraków w województwie małopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2013 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Malwowa 15 lok. 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 30-611 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.045533183555N, 19.9752821167119E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: biuro@fasolla.edu.pl. Branża Przedszkola niepubliczne to dziedzina, w której firma "FaSolLa - Niepubliczne Przedszkole Montessori" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W przedszkolu mamy grupy wiekowe trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Zajęcia dydaktyczne oraz troskliwą opiekę zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 508 957 425.

Kontakt

Kontakt FaSolLa - Niepubliczne Przedszkole Montessori

FaSolLa - Niepubliczne Przedszkole Montessori, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie FaSolLa - Niepubliczne Przedszkole Montessori


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.