Prowadzimy sprzedaż certyfikowanych materiałów elektrycznych
Prowadzimy sprzedaż certyfikowanych materiałów elektrycznych, Far Andrzej Radzisławski, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551161525
REGON: 360641728
Rok założenia:
2015

O firmie

Hurtownia elektrotechniczna Far znajduje się w Szczecinie, a zajmuje się dostarczaniem artykułów elektrycznych od renomowanych producentów. Firma działa jako część grupy zakupowej El-Sigma, dzięki czemu możemy oferować wyjątkowo korzystne ceny. Działalność należy do Andrzeja Radzisławskiego, który od 1980 roku wykonywał usługi serwisowe polegające na przezwajaniu silników i naprawie AGD.

Oferta

Swoją przygodę ze sprzedażą rozpoczęliśmy w 1992 roku. Prowadziliśmy wtedy wyłącznie sprzedaż kabli, przewodów, drutów nawojowych, materiałów elektroizolacyjnych oraz podzespołów automatyki przemysłowej. Jednak zainteresowanie ofertą sprawiło, że byliśmy w stanie sukcesywnie poszerzać swoją ofertę. Dziś dostarczamy również osprzęt elektryczny i siłowy, narzędzia i nie tylko.

Zaopatrujemy firmy działające w branży elektrycznej w wysokiej jakości materiały, narzędzia i urządzenia pomiarowe. Dostarczamy produkty, które świetnie sprawdzają się w codziennej i wymagającej pracy. Poza tym osoby prywatne, które szukają solidnych narzędzi czy elementów instalacji, ale w bardziej przystępnej cenie, również znajdą tu coś dla siebie. Jako firma nie tylko sprzedajemy, ale też zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze produktów.

Nasza oferta to między innymi:
  • kable i przewody,
  • włączniki światła,
  • gniazdka elektryczne i gniazdka TV,
  • rozdzielnice elektryczne,
  • bezpieczniki tradycyjne i listwowe,
  • termokurczliwe koszulki,
  • taśmy izolacyjne,
  • płyty izolacyjne,
  • lampy awaryjne,
  • słupy i maszty.
Mamy również duży wybór źródeł światła, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, w tym LED. Dostarczamy żarówki i świetlówki od takich firm, jak Osram, Govena, Helios, Philips czy Polamp. Poza tym na miejscu kupić też można oprawy oświetleniowe standardowe i dekoracyjne, a uzupełnienie naszej oferty w zakresie instalacji oświetleniowych stanowi oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne.

Oferujemy też całą masę innych artykułów elektrycznych do instalacji zewnętrznych i podtynkowych, a są to puszki elektryczne, druty nawojowe do silników elektrycznych oraz podzespoły używane w automatyce przemysłowej. Sprzedajemy także koryta metalowe, wyłączniki różnicowe i siłowe, falowniki, silniki elektryczne oraz soft startery ograniczające udar prądowy.

Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia pomiarowe oraz narzędzia i elektronarzędzia, których mamy ogromny wybór.

Swoją działalność stale rozwijamy, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku. Dlatego też obecnie podejmujemy się projektowania i wykonania instalacji fotowoltaicznych.

Pełną ofertę firmy oraz aktualne promocje umieszczamy na naszej stronie internetowej. Poza tym prowadzimy również sklep online, w którym zamówić można niektóre produkty z wysyłką do domu kurierem.

Zapraszamy do hurtowni Far ze Szczecina.

Marki i specjalizacje

Artykuły marek: Hensel, Wago, Siemens, Philips, Elektra i wielu innych

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Far Andrzej Radzisławski

Far Andrzej Radzisławski, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Far Andrzej Radzisławski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
29.11.2018
Polecam!