Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8771434019
REGON: 281461341
Rok założenia:
2013

O firmie

Firma produkcyjno-handlowo-usługowa Drzwi i Okna znajduje się w Nowym Mieście Lubawskim, w powiecie nowomiejskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą okien oraz drzwi. Właścicielem jest Kamil Dziedziak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej. Posiadamy 6-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy:
  • montaż okien,
  • montaż okien drewnianych,
  • montaż drzwi zewnętrznych,
  • montaż drzwi wewnętrznych.
Nasze okna i drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów i pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Uzupełnieniem naszego asortymentu są okna PCV, ościeżnice regulowane, ościeżnice stałe, ościeżnice obustronnie regulowane, a także opaski maskujące do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Klientom proponujemy również bramy garażowe.Dysponujemy ogromnym wyborem paneli, które znajdą zastosowanie w budownictwie, posesjach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Montaż stolarki odbywa się przy użyciu sprzętów i urządzeń, co pozwala nam na wielozadaniowość.

Dodatkowo zapewniamy serwis okien i drzwi. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Drzwi i Okna w Nowym Mieście Lubawskim.

Artykuły

Cechy dobrych drzwi antywłamaniowych
Cechy dobrych drzwi antywłamaniowych
Drzwi antywłamaniowe zapewniają bezpieczeństwo rodzinie i chronią przed kradzieżą mienia. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, kupując drzwi wejściowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt F.P.H.U. Drzwi i Okna Kamil Dziedziak

F.P.H.U. Drzwi i Okna Kamil Dziedziak, Nowe Miasto Lubawskie

Opinie (15)

Opinie o firmie F.P.H.U. Drzwi i Okna Kamil Dziedziak

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Dębe Wielkie
Dębe Wielkie
2.0
15.02.2021
Absolutnie nie polecamy współpracy z Panem Kamilem. Jest nie słowny, od miesięcy zwodzi nas słowami "za tydzień będę i dokończymy pracę". Szkoda słów, poddaliśmy się i nie polecamy tej firmy.
Krystian
Krystian
5.0
20.01.2021
Współpraca z tą firmą przebiegła na wysokim poziomie. Polecam.
Artur
Artur
5.0
18.11.2020
Montaż okien i drzwi przebiegł sprawnie. Polecam.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
06.10.2020
Punktualność Po ponad 4 mcach oczekiwania na montaż zamówionych drzwi (właściciel uważa, że to klient musi się non stop przypominać i jak jest chamem to wtedy ma wcześniejsze terminy.. Więc nie warto być "dobrym i miłym"), zostały wykonane w złym kolorze, następnie zeszlifowane i zabejcowane na nowo. Bejca rozłożona nierownomiernie, w niektórych miejscach futryn pęknięcia, część opasek na krótka, szybki w drzwiach były nie zasylikowane. Dwie części opasek nie zostały zamontowane, ponieważ ich zapominano na montaż,mialy być dostarczone jak najszybciej, ale niestety dałam pełną kwotę i...minelo ponad pół roku, a drzwi nadal są niekompletne. Mimo wielu telefonów, smsow z przypomnieniem, propozycji, żeby wysłali to kurierem. Nic. Ciągle nie po drodze. Niestety milionowy raz nie będziemy przypominać. Ostrzegam innych klientów. I skierowałam sprawę do rzecznika konsumenta. Na szczęście potwierdzenie pełnej kwoty oraz brakujących części dostałam na piśmie.
Mariusz
Mariusz
5.0
19.09.2020
Najlepsza cena za tą jakość okien, w stosunku do konkurencji z regionu. Polecam.
Sebastian
Sebastian
4.0
25.07.2020
Polecam. Szybko fachowo przy rozsądnej cenie.
Dominik
Dominik
4.0
16.05.2020
Merytoryczna obsługa, mogłem zamówić stolarkę okienną na cały domu mimo dużej różnorodności poszczególnych okien. Polecam.
Adela
Adela
5.0
06.03.2020
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się montażem okien. Polecam.
Ilona
Ilona
5.0
27.01.2020
Pracownicy w tej firmie to profesjonaliści w każdym calu. Mają ogromny asortyment.
Honorata
Honorata
4.0
07.11.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Mają ogromne doświadczenie.
Lena
Lena
5.0
28.09.2019
Współpraca z firmą Drzwi i Okna przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Roksana
Roksana
5.0
26.07.2019
Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Pracownicy chętnie podpowiadają przy zakupie.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
25.05.2019
Świetna firma, która zajmuje się montażem okien i drzwi. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
06.11.2018
Polecam super drzwi
Adam
Adam
5.0
11.04.2018
Polecam firmę Pana Kamila zamówione drzwi dębowe wykonanie super montaż przebiegł szybko produkt gody polecenia