Wymiana części samochodowych
Wymiana części samochodowych, F.H.U Auto-Olimpia Mariusz Raczyński, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282253832
REGON: 473144451
Rok założenia:
2015

O firmie

Mechanika samochodowa Auto-Olimpia posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w 2005 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Mariusz Raczyński. Siedziba mieści się w Łodzi. Usługi świadczy osobom indywidualnym oraz firmom.

Oferta

Zajmujemy się serwisem oraz wymianą części samochodowych w autach różnego typu i różnych marek. Podejmujemy się naprawy skrzyń biegów. Świadczymy usługi w zakresie obsługi olejowej oraz wymiany zużytych elementów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam także naprawę silników, w tym obsługę chłodzenia oraz wymianę układów rozrządu.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy zajmują się także wymianą sprzęgieł i elementów sterowania oraz wymianą sworzni zwrotniczych, a także sprężyn i resorów w zawieszeniu. Świadczymy także usługi związane z wymianą łożysk i piast, a także przekładni kierowniczych. W naszym warsztacie zajmujemy się również wymianą końcówek i drążków kierowniczych oraz pomp wspomagania kierownicy.

Naprawiamy rozruszniki i instalacje elektryczne oraz zakładamy autoalarmy. Wymieniamy układy, pompy oraz okładziny hamulcowe. Dodatkowo sprzedajemy też części do motocykli, skuterów oraz quadów. Ponadto wykonujemy ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji i wymianę filtrów kabinowych. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny.


Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt F.H.U Auto-Olimpia Mariusz Raczyński

F.H.U Auto-Olimpia Mariusz Raczyński, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie F.H.U Auto-Olimpia Mariusz Raczyński

Tagi