Wynajem autobusów i autokarów
Wynajem autobusów i autokarów, Express Bus Bartłomiej Szulc, Czechowice-Dziedzice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6521686233
REGON: 241126013
Rok założenia:
2009

O firmie

Express Bus znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, w województwie śląskim. Prowadzimy działalność od 2009 roku. Zapewniamy przewozy pasażerskie.

Oferta

Express Bus to najlepszy wybór w zakresie przewozów pasażerskich. Wynajmujemy busy i autokary na życzenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Pojazdy wyposażone są w wygodne i regulowane siedzenia, przyciemniane szyby oraz klimatyzację. Z tego powodu nawet latem przejazdy z nami są przyjemne! Oczywiście mamy niezbędne uprawnienia i ubezpieczenie, a za bezpieczeństwo i terminowe przejazdy odpowiadają doświadczeni kierowcy.

W Express Bus zajmujemy się m.in. przewozami w ramach wycieczek. Obsługujemy wycieczki szkolne i pracownicze, w tym wyjazdy integracyjne. Ponadto oferujemy:
  • transfery lotniskowe,
  • przewozy w ramach pielgrzymek,
  • przewozy w ramach szkoleń,
  • przewozy w ramach konferencji,
  • przewozy w ramach imprez okolicznościowych.
Jeździmy w celu obsługi wesel oraz wieczorów kawalerskich i panieńskich. Dowozimy też pracowników. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty! Więcej informacji dotyczących działalności Express Bus udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Express Bus Bartłomiej Szulc

Express Bus Bartłomiej Szulc, Czechowice-Dziedzice

Opinie (0)

Opinie o firmie Express Bus Bartłomiej Szulc


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.