przyjazna Optycy, Expert Optyk Monika Baziuk, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660127993
REGON: 200663480
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Salon Optyczny Expert Optyk znajduje się w Białymstoku, a jego właścicielką jest Monika Baziuk. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Zajmujemy się wykonywaniem badania wzroku i pomagamy w doborze szkieł i okularów.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

U nas znajdziesz ogromny wybór opraw okularowych renomowanych marek takich jak Guess, Solano i wielu innych. Mamy oprawy w różnej cenie i rożnego kształtu, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Poza tym przy zamawianiu szkieł korekcyjnych możemy zaproponować szkła z różnymi powłokami, które poprawią jakość widzenia osobom jeżdżącym samochodem czy spędzającym sporo czasu przed komputerem. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest gratis!

W naszej ofercie można znaleźć okulary:
  • korekcyjne,
  • progresywne,
  • przeciwsłoneczne,
  • dziecięce,
  • damskie,
  • męskie.
Poza tym sprzedajemy również soczewki kontaktowe całodobowe, jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, a nawet półroczne. Uzupełnieniem naszej oferty są akcesoria optyczne takie jak płyny do czyszczenia szkieł i przechowywania soczewek, krople do oczu, szmatki, etui i wiele innych.

Oferujemy też usługi naprawcze i serwisowe okularów. Wiele z nich jesteśmy w stanie wykonać na miejscu. Poza naprawa korygujemy również zauszniki w okularach i noski, po to, aby ich noszenie było jak najbardziej komfortowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu optycznego Expert Optyk z Białegostoku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Expert Optyk Monika Baziuk

Expert Optyk Monika Baziuk, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Expert Optyk Monika Baziuk