Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8521097710
REGON: 811022212
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Lidia Marchwicka, moje biuro Expert mieści się w Szczecinie. Zapewniam Klientom kompleksowe usługi rachunkowe dla firm. Mam duże doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Usługi rachunkowe wykonuję od 1994 roku.

Oferta

Właściciele firm zdają sobie sprawę, że prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami z dziedziny rachunkowości. Korzystanie z usług doświadczonej księgowej jest w takich przypadkach jak najbardziej wskazane, gdyż pomoże uporać się Państwu z rozmaitą dokumentacją finansową i zapobiegnie ewentualnym problemom z finansowaniem przedsiębiorstwa w przyszłości. Oferuję miesięczny abonament, w ramach którego kompleksowo zajmę się rachunkowością Państwa firmy.

W skład moich kompetencji zawodowych wchodzi m.in.:
  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • ewidencja podatku od towarów i usług,
  • rozliczanie podatku dochodowego.
Nadzoruję rozliczenia, a także sporządzam raporty, analizy i sprawozdania finansowe.

W ramach mojej działalności zajmuję się również sprawami kadrowo-płacowymi w firmach. Doglądam dokumentacji pracowniczej, rozliczam należności względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz opracowuję listy płac. Dbam o to, aby sprawnie rozliczać PIT-y. Co więcej, reprezentuję moich Klientów przed ZUS-em, US oraz pozostałymi urzędami. Z przyjemnością pomogę i doradzę Państwu, jak założyć własną działalność gospodarczą.

Na życzenie Klienta opracowuję biznesplany. Osoby, nawiązujące współpracę z moim biurem rachunkowym, zlecają mi także wypełnianie dokumentacji niezbędnej do uzyskania przez nich kredytu.

Gwarantuję pełną dyskrecję oraz rzetelność.

Zapraszam do skorzystania z usług biura rachunkowego Expert.

Kontakt

Kontakt Expert Biuro Rachunkowe Lidia Marchwicka

Expert Biuro Rachunkowe Lidia Marchwicka, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Expert Biuro Rachunkowe Lidia Marchwicka