przyjazna Biura projektów, Expans Biuro projektów Janusz Lucjan Wszeborowski, Łomża

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181142781
REGON: 450663479
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Janusz Lucjan Wszeborowski jest właścicielem firmy Expans. Istniejemy na rynku od 1989 roku, a nasza siedziba mieści się w Łomży, na terenie województwa podlaskiego. Posiadamy spore doświadczenie, które umożliwiło nam ciągły rozwój oraz dokładną analizę branży.

Oferta

Specjalizujemy się w branży biur projektowych. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie, przez co usługi przez nas świadczone są najwyższej możliwej jakości. Działamy na zlecenie Klientów indywidualnych, ale także firm i podmiotów socjalnych czy gospodarczych. Dbamy o Państwa komfort i pielęgnujemy pokładane w nas zaufanie.

Nasza oferta to między innymi:
  • projektowanie wnętrz
  • projektowanie domów
  • usługi architektoniczne
  • projektowanie mieszkań
  • projektowanie budynków
  • projekty budynków mieszkalnych
Ponadto wykonujemy projekty ogrodów czy rozbiórek. Projektujemy także budynki użyteczności społecznej oraz usługowe. Jakość naszych usług jest nadzwyczaj wysoka. Oferujemy dopracowany do granic możliwości produkt, podczas którego projektowania uwzględniamy jego przyszłe przeznaczenie, materiał wykonania oraz typ konstrukcji.

Kadra pracownicza zatrudniona w firmie Expans to wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują w zawodzie od wielu już lat. Doskonale znają swoje umiejętności oraz obowiązki i służą fachowym doradztwem. Podczas wykonywania projektów korzystają ze specjalistycznych narzędzi oraz najbardziej aktualnego oprogramowania. Gwarantujemy wysoką jakość, terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Łomży.

Artykuły

Jak wybrać projekt domu?
Jak wybrać projekt domu?
Chcąc wybudować dom, duże znaczenie ma wybór odpowiedniego projektu domu. Możemy zdecydować się na gotowy projekt, albo zlecić stworzenie nowego projektu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Expans Biuro projektów Janusz Lucjan Wszeborowski

Expans Biuro projektów Janusz Lucjan Wszeborowski, Łomża

Opinie (2)

Opinie o firmie Expans Biuro projektów Janusz Lucjan Wszeborowski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Brzedek
Brzedek
5.0
08.01.2020
Bardzo ładne projekty solidnych budynków. Skorzystałem i zdecydowanie nie żałuję. Nie doszło do żadnych nieplanowanych przedłużeń zlecenia, a wszystko zostało odpowiednio zrealizowane.
zwykły
zwykły
4.0
29.11.2019
Polecam bardzo serdecznie. Wykonali solidny i estetyczny projekt domu, który im zleciłem. Wszystko przebiegło sprawnie, bez żadnych zbędnych opóźnień.