Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5851466149
REGON: 221858312
Rok założenia:
2013
Branża:

Polecane oferty

Gdańsk, Lazurowa 8
Wypoczynek na polskim morzem to doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Większość popularnych miejsco...
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45
Gdańsk to jedno z najładniejszych i najciekawszych miast w Polsce. Niezależnie od pory roku odwiedz...
Brodnica, Kamionka 18
Brodnica to bardzo klimatyczne miasto, w którym można poznać historię zamku krzyżackiego i zobaczyć...

O firmie

Jeleń Resort&Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. W Jeleniu, w województwie pomorskim, zaledwie 7 kilometrów od Gniewu i 15 kilometrów od Kwidzyna znajduje się nowoczesny ośrodek wypoczynkowy. Leży nad jeziorem, a jego położenie zapewnia spokój i ciszę.

Oferta

Jezioro Jeleń o powierzchni ponad 30 kilometrów kwadratowych nie tylko pięknie wygląda. Zapewnia też miejsce wprost idealne do wypoczynku podczas weekendowych albo dłuższych pobytów w Jeleń Resort&Spa. W ośrodku funkcjonuje hotel z pokojami oraz zbudowane są domki letniskowe. W przypadku pokoi na gości czeka 18 dwuosobowych apartamentów wyposażonych w niezbędne do przyjemnego pobytu wygody. Pokoje mają klimatyzację, dostęp do WiFi oraz wygodne łóżka. W każdym znajduje się łazienka i taras, z którego można podziwiać widoki. Oczywiście nie zapomniano o telewizji z ponad 100 kanałami oraz o dodatkowym wyposażeniu takim jak lodówka, czajnik i ręczniki. Komfortowe wyposażenie dotyczy też domków drewnianych, które mogą ugościć do sześciu osób.

Jeleń Resort&Spa poza jeziorem z plażą i licznymi pomostami zapewnia też inną rozrywkę. Ma kręgielnię z sześcioma torami, bar, stoły bilardowe oraz różne maszyny do gier. Kręgielnia jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu we dwoje, z przyjaciółmi, rodziną albo w ramach imprezy integracyjnej. Dla firm i osób prywatnych przygotowano też możliwość organizowania eventów i imprez na sali konferencyjnej. Ma ona 800 metrów kwadratowych, może pomieścić 350 gości i jest wyposażona w oświetlenie, nagłośnienie oraz scenę. Oferta przygotowana przez hotel obejmuje taki usługi jak:
  • organizacja targów,
  • organizacja imprez okolicznościowych,
  • organizacja szkoleń,
  • organizacja konferencji.
W przypadku imprez okolicznościowych są zamawiane zarówno przez firmy, jak i przez osoby prywatne.

Więcej informacji dotyczących Jeleń Resort&Spa, dodatkowe zdjęcia oraz możliwość zarezerwowania noclegów znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt z hotelem można nawiązać mailowo albo telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Ex-bud sp. z o.o.

Ex-bud sp. z o.o., Jeleń

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Ex-bud sp. z o.o.