Produkujemy balie i sauny ogrodowe
Produkujemy balie i sauny ogrodowe, Ewelina Prusak Balia & Sauna Prestige, Konina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372238664

O firmie

Siedziba firmy Balia & Sauna Prestige mieści się w Koninie koło Mszany Dolnej w województwie małopolskim. W branży ogrodowe meble, altany, wyposażenie działamy z powodzeniem od 2017 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą ofertę, napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja mebli ogrodowych i wyposażenia. Zajmujemy się wykonywaniem nowoczesnych bali drewnianych, saun oraz jacuzzi. Produkty świetnie sprawdzają się przy leczeniu różnych dolegliwości bólowych i problemach z krążeniem.

Jeśli chodzi o sauny, mają one wpływ na przyspieszenie procesów przemiany materii oraz regeneracji powysiłkowej. Oprócz tego dzięki nim zwiększa się ilość czerwonych krwinek, obniża się napięcie mięśni i następuje wzmożone uwalnianie endorfin. Dodatkowo sauna wpływa na efektywniejszą gospodarkę tlenową.

W ofercie można znaleźć też drewniane balie ogrodowe. Zapewniają one nie tylko fantastyczny relaks, ale też dobrze oddziałują na serce, układ krążenia i problemy związane z kręgosłupem i nerwobólami. Jesteśmy przekonani, że umieszczenie balii w ogrodzie i korzystanie z niej pozytywnie wpłynie na Państwa zdrowie i samopoczucie.

Dodatkowo produkujemy jacuzzi. To najpopularniejsze wyposażenie nie tylko ogrodów, ale też siłowni i basenów. Korzystają z niego zarówno dorośli, jak i dzieci. Wytwarzane w wodzie bąbelki przyspieszają cyrkulację krwi w skórze, prowadząc tym samym do eliminacji toksyn z organizmu i pojawienia się tlenu i substancji odżywczych. Jacuzzi polecamy szczególnie osobom, którym doskwiera ból stawów, obrzęk nóg oraz napięciowy ból głowy.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich informacji.

Zapraszamy!


Wideo

Kontakt

Kontakt Ewelina Prusak Balia & Sauna Prestige

Ewelina Prusak Balia & Sauna Prestige, Konina

Opinie (0)

Opinie o firmie Ewelina Prusak Balia & Sauna Prestige


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.