Tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego
Tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego, Ewa Pałczyńska Tłumaczenia przysięgłe, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371446249
REGON: 070370751
Rok założenia:
1978

O firmie

Nazywam się Ewa Pałczyńska i jestem tłumaczem przysięgłym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń, biuro prowadzę od 1993 roku. Specjalizuję się w tłumaczeniu języka francuskiego i włoskiego. Siedziba biura zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to bardzo przydatna umiejętność. Jednak w niektórych przypadkach, pomoc specjalisty z tego zakresu jest wręcz niezbędna. Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kieruję do klientów prywatnych, a także właścicieli firm.

Zakres moich obowiązków obejmuje wykonywanie tłumaczeń pisemnych i ustnych, tłumaczeń przysięgłych, a także tłumaczeń uwierzytelnionych. Podejmuję się tłumaczenia dokumentów stanu cywilnego, dyplomów, świadectw szkolnych, dokumentów samochodowych, a także pism urzędowych i sądowych.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia i skraca mój czas pracy. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Specjalizuję się również w tłumaczeniach handlowych, prawniczych i medycznych. W razie potrzeby korzystam ze specjalistycznych słowników języków obcych. Na życzenie klientów podejmuję się realizacji nietypowych zadań.

Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniem korespondencji biurowej na język francuski lub włoski, a także prowadzę lekcje z zakresu nauki tych dwóch języków. Stosuję innowacyjne i sprawdzone metody nauczania, dzięki czemu uczniowie szybciej zapamiętują dany materiał szkoleniowy. Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno, wystarczą dobre chęci i odrobina czasu wolnego.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu osoby z Bielska-Białej i okolic.

Artykuły

Tłumaczenie przysięgłe – kiedy jest potrzebne?
Tłumaczenie przysięgłe – kiedy jest potrzebne?
Tłumacz przysięgły ponosi odpowiedzialność za treść przełożonych przez siebie dokumentów. Czym tłumaczenie przysięgłe różni się od zwykłego i dlaczego jest droższe?

Wideo

Kontakt

Kontakt Ewa Pałczyńska Tłumaczenia przysięgłe

Ewa Pałczyńska Tłumaczenia przysięgłe, Bielsko-Biała

Opinie (5)

Opinie o firmie Ewa Pałczyńska Tłumaczenia przysięgłe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5.0
18.05.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy pani Ewa. Widać, że zna się na tym co robi. Polecam.
Milena
Milena
5.0
29.03.2019
Koleżanka poleciła mi to biuro tłumaczeń. To był świetny wybór. Polecam.
Karolina
Karolina
5.0
04.01.2019
Oddałam tutaj mnóstwo korespondencji biurowej do przetłumaczenia. Po kilku dniach dokumenty były do odebrania. Polecam.
Kamila
Kamila
5.0
24.11.2018
Współpraca z panią Ewą Pałczyńską przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości skorzystam z jej usług translatorskich.
Martyna
Martyna
5.0
06.09.2018
Świetne biuro tłumaczeń. Wszystkie dokumenty zostały sprawnie i na czas przetłumaczone. Polecam.