Oferujemy aplikację do organizacji imprez okolicznościowych
Oferujemy aplikację do organizacji imprez okolicznościowych, Eventor.pl, Kotwasice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6681411953
REGON: 311061245

O firmie

Firma Eventor prowadzona jest przez Karola Adamka i działa na rynku od 2017 roku. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Kotwasicach, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Prowadzimy portal stworzony dla właścicieli i menedżerów restauracji i sal weselnych. Dzięki naszej aplikacji mobilnej ułatwimy Państwu organizację wszelkich imprez okolicznościowych. To swoisty internetowy terminarz, który pozwoli na bieżąco kontrolować wszelkie sprawy związane z przygotowaniem eventu.

Proponujemy Państwu cztery pakiety dostosowane do potrzeb Klientów - pakiet Free, Standard, Premium oraz Gold. W aplikacji znajdą Państwo między innymi takie opcje jak:
  • prezentacja oferty na portalu,
  • dodawanie zdjęć,
  • system ocen i komentarzy,
  • opis lokalu,
  • pozycjonowanie,
  • terminarz.
Nasza aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu będą Państwo mieli kontrolę nad terminarzem - w każdym momencie sprawdzić można, czy dany lokal jest wolny w podanym terminie. Przy pomocy aplikacji zarezerwują Państwo salę na wszelkie organizowane przez Państwa restaurację imprezy okolicznościowe, eventy i wesela. Dzięki umieszczeniu Państwa oferty na naszej stronie potencjalny Klient bez problemu znajdzie prowadzoną przez Państwa restaurację i zapozna się z jej lokalizacją, zdjęciami oraz opisem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eventor.pl z siedzibą w Kotwasicach.

Artykuły

Jak zarządzać terminami przy prowadzeniu domu weselnego?
Jak zarządzać terminami przy prowadzeniu domu weselnego?
Jak poradzić sobie z trudną sztuką zarządzania terminami podczas prowadzenia domu weselnego lub sali bankietowej? Proponujemy nowoczesne intuicyjne rozwiązanie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eventor.pl

Eventor.pl, Kotwasice

Opinie (2)

Opinie o firmie Eventor.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
13.05.2019
Polecam, niesamowite ułatwienie dla wszystkich menegerów restauracji, ja skorzystałem, chciałem sprawdzić jak to działa i okazuje się, że to strzał w dziesiątkę.
Oskar
Oskar
5.0
13.03.2019
Prowadzę restaurację organizującą między innymi wesela, więc taka aplikacja to dla mnie ogromne ułatwienie. Bardzo przydatna i pomocna.