Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6612293893
REGON: 260103721
KRS: 0000266592
Rok założenia:
2006
Branża:

Polecane oferty

Naszą specjalnością jest prawo imigracyjne. Nasi Klienci to głównie przedsiębiorcy zainteresowani l...
Realizowana przez moją kancelarię adwokacką pomoc prawna dotyczy przede wszystkim udzielana jednora...
Głównym profilem naszej działalności jest doradztwo prawne. Specjalizujemy się między innymi w praw...

O firmie

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym swoją siedzibę ma w Warszawie. Początek naszej działalności sięga 2006 roku. Tworzymy zespół kompetentnych osób o dużej wiedzy z zakresu prawa. Specjalizujemy się w odszkodowaniach. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by udzielić Państwu możliwie najlepszej pomocy.

Oferta

Każdy pracownik naszego przedsiębiorstwa ma duże doświadczenie w branży odszkodowań. Pomożemy w likwidacji szkód osobowych, wypadkach komunikacyjnych, rolnictwie oraz wypadkach przy pracy. Współpracujemy z wieloma specjalistami, między innymi z adwokatami, radcami prawnymi, lekarzami, rehabilitantami czy producentami sprzętu ortopedycznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać kompleksowo i rzetelnie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ wierzymy, że dwa identyczne przypadki się nie zdarzają.

Wszystkim zainteresowanym udzielimy pomocy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego oraz komunikacyjnego. Podpowiemy co zrobić, żeby uzyskać wypłatę odszkodowania z OC sprawcy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu likwidacji szkody. Gwarantujemy fachową obsługę na terenie całej UE.

Prowizję ustalamy z każdym klientem indywidualnie podczas podpisywania umowy. Wynagrodzenie pobierane jest dopiero, gdy uzyskają Państwo świadczenia. Według nas efektywna współpraca polega na bezproblemowej komunikacji, dlatego jako jedyna firma w branży odszkodowań zapewniamy dostęp do strony, na której klient ma dostęp do wszelkich informacji w sprawie. Może zapoznać się z korespondencją, wpływami, a także wypływami dokumentów oraz rozliczeniami finansowymi.

Mamy Państwu do zaproponowania:
  • dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy
  • dochodzenie roszczeń odszkodowawczych
  • odszkodowania lotnicze
  • odszkodowania powypadkowe w pracy
Zapewniamy doradztwo odszkodowawcze na wysokim poziomie. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeżeli szukają Państwo solidnej firmy odzyskującej odszkodowania to nasza będzie odpowiednim wyborem. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy wypadku w pracy, czy wypadku komunikacyjnego, podpowiemy jak dochodzić odszkodowania.

Zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie internetowej.


Z naszą pomocą uzyskacie Państwo należne odszkodowanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej kancelarii odszkodowawczej.

Kontakt

Kontakt Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.