Kantor wymiany walut
Kantor wymiany walut, Europa Kantor Artur Brol, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5731136461
REGON: 363967838
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Kantor wymiany walut Europa istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się wymianą najważniejszych walut z całego świata. Właścicielem jest Artur Brol.

Oferta

Przez ponad dwadzieścia dziewięć lat aktywnej działalności w branży zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, by zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Zajmujemy się skupem, wymianą i sprzedażą różnego rodzaju walut. Przez cały czas funkcjonowania obsłużyliśmy tysiące usatysfakcjonowanych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę osób indywidualnych.

Oferujemy takie waluty jak:
 • euro,
 • funt brytyjski,
 • korona duńska,
 • lewa bułgarska,
 • dolar kanadyjski,
 • dolar australijski,
 • korona norweska,
 • hrywna ukraińska,
 • dolar amerykański.
Znajdą u nas Państwu również następujące waluty: korona szwedzka, frank szwajcarski, kuna chorwacka, jen japoński, korona czeska, forint węgierski, rubel rosyjski, lira turecka, lej rumuński, yuan chiński oraz dinar serbski.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Kursy walut są na bieżąco aktualizowane i mogą ulec zmianie w dowolnej chwili. Umożliwiamy negocjowanie cen wyłącznie w kantorze. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji. Honorujemy jedynie płatność gotówką.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Co zrobić z zagraniczną walutą po wakacjach? Udaj się do Europa Kantor!
Co zrobić z zagraniczną walutą po wakacjach? Udaj się do Europa Kantor!
Europa Kantor z Częstochowy oferuje wymianę ponad dwudziestu obcych walut. Z usługi mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Europa Kantor Artur Brol

Europa Kantor Artur Brol, Częstochowa

Aktualności

 • kursy wymiany walut

  07.11.2022

  Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, co pozwala nam na świadczenie usług związanych z kupnem, sprzedażą i wymianą walut na najwyższym możliwym poziomie. Obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych. Zapraszamy do odwiedzenia Kantoru Europa w Częstochowie.

  Więcej informacji
 • wymiana walut

  09.09.2022

  Możemy zaproponować Państwu wymiany walut nie tylko z krajów europejskich, ale też z całego świata. Do najbardziej popularnych zaliczamy dolary amerykańskie, yuany chińskie, jeny japońskie, a także dolary kanadyjskie czy australijskie. Na bieżąco aktualizujemy kursy, by zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z Kantorem Europa!

  Więcej informacji
 • waluta

  27.07.2022

  W naszej ofercie znaleźć możecie Państwu waluty wielu różnych krajów europejskich. Zaliczamy do tego na przykład funt brytyjski, korony duńskie, szwedzkie, norwerskie bądź czeskie, hrywny ukraińskie, lewy bułgarskie, a także forinty węgierskie, leje rumuńskie i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z usług Kantoru Europa!

  Więcej informacji
 • kantor

  27.05.2022

  Prowadzimy kantor wymiany walut o nazwie Europa. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, na Śląsku, a właścicielem działalności jest Artur Brol. Posiadamy w ofercie wiele różnych walut, które wymieniamy po uczciwych i zaktualizowanych kursach. Działamy w branży nieprzerwanie od 1991 roku. Zachęcamy do odwiedzenia Kantoru Europa!

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Europa Kantor Artur Brol

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Artur
Artur
5.0
24.05.2022
Bardzo fajny kantor wymiany walut. Mają tutaj naprawdę wiele nominałów i na bieżąco aktualizują wszystkie kursy. Polecam z czystym sumieniem!