Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
09:00 - 15:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
09:00 - 15:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5532281410
REGON: 072883704
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Eurofinanse znajduje się w Żywcu, w województwie śląskim. Spółka założona przez Iwonę Duraj i Irenę Lach specjalizuje się w usługach księgowych. Powstała w 2003 roku i działa na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż.

Oferta

Eurofinanse to spółka założona przez specjalistki od księgowości, dlatego klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w kwestii podatków oraz kadr i płac. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Pomoc księgowych obejmuje przede wszystkim czynności związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Można do nich zaliczyć sporządzanie zakładowych planów kont, przygotowywanie firmowej polityki rachunkowości, ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i sporządzanie kalkulacji do zapłaty podatku dochodowego. Ponadto specjaliści zajmują się ewidencjonowaniem środków trwałych i wyposażenia. Na zlecenie klientów przygotowywane są także miesięczne i roczne deklaracje podatkowe VAT oraz zapewniania jest reprezentacja przed organami podatkowymi.

Eurofinanse zajmują się również rejestrami VAT, ryczałtami od przychodów ewidencjonowanych oraz usługami kadrowo-płacowymi. Można wśród nich wymienić:
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • umowy cywilnoprawne
  • naliczanie płac
  • sporządzanie list płac
  • zgłaszanie do ubezpieczenia
  • wyrejestrowanie z ubezpieczenia
  • sporządzanie PIT
  • raporty dla ZUS
  • deklaracje dla ZUS
Dodatkowo firma pomaga klientom przekształcać dotychczasową działalność gospodarczą w podmiot o nowym profilu działalności.

Więcej informacji dotyczących firmy Eurofinanse znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych
Profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych
Prowadzenie ksiąg rachunkowych to niełatwe zadanie, dlatego warto w tym zakresie zapewnić sobie wsparcie doświadczonych specjalistów z biura rachunkowego.
Efektywne zarządzanie personelem dzięki obsłudze kadrowo-płacowej
Efektywne zarządzanie personelem dzięki obsłudze kadrowo-płacowej
Obsługa kadrowo-płacowa to rozwiązanie dla firm zatrudniających pracowników. Księgowi zajmą się np. prowadzeniem akt osobowych czy sporządzaniem list płac.
Kompleksowe usługi kancelarii rachunkowo-podatkowej Eurofinanse s.c.
Kompleksowe usługi kancelarii rachunkowo-podatkowej Eurofinanse s.c.
Kancelaria rachunkowo-podatkowa Eurofinanse s.c. jest w stanie pomóc przedsiębiorcy m.in. przy rozliczaniu firmy czy prowadzeniu spraw kadrowych i płacowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eurofinanse s.c.Iwona Duraj, Irena Lach

Eurofinanse s.c.Iwona Duraj, Irena Lach, Żywiec

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Eurofinanse s.c.Iwona Duraj, Irena Lach

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomek
Tomek
5.0
07.07.2019
Od wielu lat współpracuję z firmą Eurofinanse i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie było żadnych znaczących problemów. Wszystkie obowiązki wykonane są starannie i na czas. Polecam!