Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991072025
Rok założenia:
2000

Polecane oferty

Gorzów Wielkopolski, Niepodległości 28 lok. h14
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w finansowaniu śr...
Gorzów Wielkopolski, Wiedeńska 1B lok. 22
Zajmujemy się finansowaniem środków trwałych i leasingiem. Posiadamy doświadczenie w branży, które ...
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasza firma wie, w jaki sposób dobrać kredyt w zależnoś...
Z pełnym zaangażowaniem podchodzę do klienta. Zawsze wyszukuję najlepsze rozwiązania kredytowe, dos...

O firmie

Prowadzimy biuro doradztwa finansowego Eurofinans dla firm. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 2000 roku. Współpraca z największymi firmami leasingowymi i wiodącymi bankami zapewnia Państwu najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w finansowaniu środków trwałych. Od lat pomagamy firmom i klientom biznesowym w pozyskaniu środków pozwalających sfinansować wybraną inwestycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę całego procesu.

Oferujemy pełną gamę usług leasingowych. Proponujemy skorzystanie z niezwykle atrakcyjnej oferty leasingu samochodów osobowych i dostawczych. Zapewniamy minimum formalności − wymagany jest tylko dowód osobisty. Zajmujemy się również leasingiem samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony, ciągników siodłowych, naczep, przyczep oraz pojazdów specjalistycznych.

W ofercie posiadamy także leasing maszyn budowlanych oraz maszyn i urządzeń rolniczych i leśnych. Gwarantujemy pełne wsparcie, począwszy od przygotowania dokumentacji leasingowej, poprzez reprezentację i negocjację warunków z instytucjami finansowymi, a skończywszy na obsłudze posprzedażnej.

Klientom umożliwiamy także pozyskanie kredytów na zakup pojazdów. Dzięki uzyskanym środkom sfinansujecie Państwo zakup samochodów rożnego rodzaju oraz motocykli.

Uzupełnieniem naszej działalności są usługi związane z faktoringiem, dzięki któremu środki z faktur wystawionych z odroczonym terminem płatności otrzymacie Państwo tuż po sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Eurofinans. R. Woźniak

Eurofinans. R. Woźniak, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Eurofinans. R. Woźniak