Panele do każdego wnętrza
Panele do każdego wnętrza , Euro-Floors Panele podłogowe, Dołuje

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522619524
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Euro-Floors Dołujach, w województwie zachodniopomorskim. Spółka zajmuje się sprzedażą materiałów potrzebnych do układania podłóg. Prowadzi działalność od 2016 roku.

Oferta

Podłogi to bez wątpienia jedne z najważniejszych elementów każdego wnętrza. Wytrzymałe i estetyczne muszą wytrzymywać duże obciążenia i jednocześnie stanowią dekorację domów, mieszkań, biur oraz innych lokali. Najlepsze jakościowo panele podłogowe, z których w prosty sposób można ułożyć podłogi, sprzedaje firma Euro-Floors. Zakupów można dokonać zarówno w sklepie stacjonarny, jak i za pośrednictwem sklepu online. Podstawą firmowej oferty są panele belgijskich i francuskich marek BerryAlloc i Alsafloor. Wyróżniają się dużą grubością sięgającą do 12 milimetrów i wysoką klasą ścieralności. W przypadku paneli Alsafloor dostępne są klasyczne, układane jak deski oraz przeznaczone do układania w jodełkę. Panele są antystatyczne i antyalergiczne, w wielu wariantach kolorystycznych i z takimi efektami jak szczotkowane drewno i 3D. Z kolei panele BerryAlloc można zamówić w odcieniu brązu. Są wodoodporne. Tak samo, jak panele winylowe.

Euro-Floors sprzedaje:
  • panele podłogowe do salonów,
  • panele podłogowe do sypialni,
  • panele podłogowe do kuchni,
  • panele podłogowe do łazienek,
  • panele podłogowe do przedpokoju.
Pod panele najlepiej ułożyć sprzedawane przez spółkę maty kwarcowe, czyli specjalne podkłady tłumiące dźwięki i kroki. Można je stosować także w przypadku ogrzewania podłogowego i przy użyciu paneli winylowych.

Do paneli warto też zamówić listwy przypodłogowe, zarówno rdzeniowe, jak i lakierowane. Wyglądają estetycznie i dobrze uszczelniają połączenie podłogi ze ścianą.

Więcej informacji dotyczących firmowego asortymentu znajduje się na stronie internetowej Euro-Floors i tam też można złożyć zamówienie na wybrane przez siebie panele podłogowe i akcesoria do nich.

Kontakt

Kontakt Euro-Floors Panele podłogowe

Euro-Floors Panele podłogowe, Dołuje

Opinie (1)

Opinie o firmie Euro-Floors Panele podłogowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
28.04.2020
Polecam, Mega profesjonalna obsługa i świetny produkt!