Profesjonalne i sprawne usługi kurierskie
Profesjonalne i sprawne usługi kurierskie, Eupaco Saulius Iselionis, Mroków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342275151
REGON: 364671838
Dodatkowe kontakty:

696 413 450

Rok założenia:
2016

O firmie

Eupaco to firma, której właścicielem jest Saulius Iselionis. Znajdujemy się w Mrokowie, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2016 roku. Głównym profilem naszej działalności są usługi kurierskie.

Oferta

Zajmujemy się sprawnym i bezpiecznym dostarczaniem paczek i palet do odbiorców w Polsce i poza jej granicami, ze szczególnym uwzględnieniem państw nadbałtyckich. Nasi kurierzy dowożą przesyłki do krajów takich jak m.in. Estonia, Litwa, Łotwa, z tych państw też odbierają paczki. Wysyłamy paczki też w inne miejsca w UE i na świecie.

Przesyłamy:
  • paczki do 30 kg,
  • palety do 700 kg,
  • palety 60x80 cm, 120x80 cm oraz 120x120 cm.
Maksymalna wysokość palet, jaką przyjmujemy to 1500 mm. Ładunek znajdujący się na palecie musi być solidnie zabezpieczony, tak, aby się nie przemieszczał w transporcie i nie wystawał poza wyznaczone wymiary. Lżejsze elementy powinny znajdować się na cięższych. Mocuje się go folią stretch, czy też taśmami.

Jeśli chodzi o pudła i palety, trzeba zastosować nowe opakowania transportowe i zadbać o to, aby nie zostały one zamoczone.

Zapewniamy indywidualne podejście do Klientów i atrakcyjne ceny. Zawsze dotrzymujemy terminów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny. Zasady pakowania palet i paczek znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Litwa, Łotwa i Estonia - jak nadać paczkę za granicę?
Litwa, Łotwa i Estonia - jak nadać paczkę za granicę?
Litwa, Łotwa i Estonia – wysyłaj szybko i wygodnie paczki za granicę. Eupaco Kurierzy oferuje ekspresowe przesyłki międzynarodowe!
Zagraniczne przesyłki kurierskie – co i jak
Zagraniczne przesyłki kurierskie – co i jak
Międzynarodowe przesyłki warto zlecić prywatnej firmie oferującej usługi kurierskie - szybko, bezpiecznie i wygodnie. Nadaj paczkę do 30 kg lub paletę do 700 kg

Wideo

Kontakt

Kontakt Eupaco Saulius Iselionis

Eupaco Saulius Iselionis, Mroków

Opinie (3)

Opinie o firmie Eupaco Saulius Iselionis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

ABX2056
ABX2056
5.0
05.07.2020
Korzystałem z ich usług wiele razy, szczerze to nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze towar dostarczali w wyznaczonym czasie.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
15.05.2020
Oni zapewniają sprawny transport wszelkich zamówień, małych i dużych do dosłownie każdego miejsca na świecie! Kompleksowa obsługa.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
16.03.2020
Musiałem wysłać paczkę na drugi koniec Polski. Jej dostarczenie powierzyłem firmie Eupaco. Jestem zadowolony z usługi, bo paczka bezpiecznie i szybko dotarła na miejsce.