Porady psychologiczne i coaching
Porady psychologiczne i coaching, Espira Psychologia Ewa Godlewska, Wołów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6692195157
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nazywam się Ewa Godlewska, jestem wykwalifikowanym psychologiem. Posiadam także licencję doradcy zawodowego I stopnia. Prowadzę własną pracownię rozwoju osobistego Espira znajdującą się w Wołowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działam na rynku od 2010 roku.

Oferta

Celem mojej zawodowej działalności w gabinecie Espira jest doradztwo personalne dla małych i średnich firm. Świadczę również usługi związane z doradztwem psychologicznym dla instytucji. Pracuję również jako coach i doradca kariery.
Na organizowanych przeze mnie warsztatach razem z uczestnikami skupiamy się na aspektach takich jak:
  • rozwijanie efektywności pracowników
  • pogłębienie swojej samoświadomość
  • twórcze myślenie
Jako doświadczony psycholog poruszam również takie zagadnienia, jak odkrywanie rodzicielstwa i kobiecości, a także pomagam radzić sobie ze stresem. Staram się, aby spotkania miały różnorodną, interesującą tematykę.

Pracuję indywidualnie i grupowo z osobami, które chcą zmienić swoje życie na lepsze czy też odpocząć od codzienności. Niezwykle istotne jest dla mnie, żeby zapewnić Klientom maksimum komfortu i dyskrecji. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie, w pełni skupiając się na potrzebach i indywidualnych preferencjach.Zapewniam Państwu korzystne ceny.

Zapraszam do gabinetu Espira w Wołowie.

Kontakt

Kontakt Espira Psychologia Ewa Godlewska

Espira Psychologia Ewa Godlewska, Wołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Espira Psychologia Ewa Godlewska