Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 18:00
Wt.
06:00 - 18:00
Śr.
06:00 - 18:00
Cz.
06:00 - 18:00
Pt.
06:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9570011086
REGON: 191071569
Rok założenia:
1996

O firmie

Nasza firma Erka powstała na początku 1996 roku. Od tamtej pory świadczymy usługi w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych. Siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku.

Oferta

Jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe proponujemy naszym klientom produkcję oraz naprawę plandek samochodowych. W swojej ofercie mamy różnego rodzaju plandeki budowlane, namioty oraz płachty. Zajmujemy się sitodrukiem i wyklejaniem po wycięciu ploterem. Wykonujemy konstrukcje stalowe, które przygotowane są specjalnie do reklam i banerów na plandekach.

Tworzymy banery reklamowe na plandekach. Wykonujemy druk specjalistycznym sprzętem przy stosowaniu najlepszej jakości materiału plandekowego. Zajmujemy się nadrukami farbami na banerach, które wykonujemy ręcznie. Oferujemy także wydruki wielkoformatowe.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę z zakresu napraw plandek samochodowych i budowlanych.

Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy udzielą specjalistycznego doradztwa, a także pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie. Liczymy się z oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Wyróżniamy się bardzo wysokim poziomem umiejętności, a także wiedzą w swojej branży.

Obserwujemy rynek i dostosowujemy się do nowoczesnych technologii. Nasza firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonać szybko i sprawnie wszelkie realizacje.

W dodatku nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu wypożyczania przyczep jednoosiowych i lawet do przewozu. Zajmujemy się także sprzedażą taśm hamulcowych.

Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Erka

Erka, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Erka