Produkcja opakowań do kosmetyków
Produkcja opakowań do kosmetyków , Enterplast Bartosz Jankowski, Jasło

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6852049023
REGON: 370996458
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma Enterplast powstała w 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Jaśle, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem jest Bartosz Jankowski.

Oferta

Dzięki dużemu ponad 25-letniemu doświadczeniu, w branży tworzywa sztucznych, naszych pracowników możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego, opakowań dla chemii gospodarczej oraz opakowań do kosmetyków. Dostosowujemy się do potrzeb rynkowych i wymagań Klientów. Jesteśmy niezwykle elastyczni, w związku z tym można zlecić nam różne prace, które wykonany w umówionym wcześniej terminie.

Oferta firmy to:
  • butelki PET,
  • folie wykrawane,
  • słoiki PET,
  • pojemniki z polistyrenu,
  • wytłoczki,
  • wiaderka,
  • pojemniki,
  • tuby,
  • pojemniki gwintowane.
Poza tym trudnimy się produkcją: nakrętek i pojemników z ekspozytorem, opakowań wykrawanych, słoi gwintowanych i preform. Zapewniamy wykonawstwo dowolnego kształtu i rodzaju konkretnego opakowania. Nasze produkty tworzone są takich materiałów jak: polietylen, polipropylen i polistyren. Dodatkowo oferujemy usługę projektowania opakowań, przewidzianą dla Klienta indywidualnego.

Do pracy wykorzystujemy technologie doskonale sprawdzające się przy produkcji tworzywa sztucznych. Jest to między innymi technologia: skrawania, wtrysku, rozdmuchu, termoformowania, wykrawania i tłoczenia. To także dzięki temu otrzymujemy produkty wytrzymałe i trwałe na zachowanie koloru oraz kształtu.

Zapewniamy terminową dostawę zamówień oraz możliwość przechowania wyrobów w naszych magazynach. Ofertę firmy kierujemy do Klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Produkcja opakowań
Produkcja opakowań
Opakowania z tworzyw sztucznych towarzyszą nam na co dzień. Warto ich produkcje zlecić wyspecjalizowanej firmie produkcyjnej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Enterplast Bartosz Jankowski

Enterplast Bartosz Jankowski, Jasło

Opinie (5)

Opinie o firmie Enterplast Bartosz Jankowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Aduś
Aduś
4.0
07.07.2020
To opakowania gwintowane najlepsze na rynku. Warto je polecać.
krespo56
krespo56
5.0
25.05.2020
Nie korzystaliśmy do tej pory z lepszych opakowań. Słoiki z gwintem są wytrzymałe i estetyczne.
Standard
Standard
5.0
22.03.2020
Nie można im niczego zarzucić. Te opakowania sprawdzają się w stu procentach.
Violettta
Violettta
5.0
08.01.2020
Świetnie, że produkują tak dużą ilość różnych opakowań. My jako małe przedsiębiorstwo produkujące przetwory z owoców możemy dzięki temu pozwolić sobie na wybór ciekawego kształtu słoiczka.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
12.11.2019
To bardzo słowna i terminową firma. Super mi się z nimi pracuje. Można na nich polegać w każdej sytuacji. Tak powinna wyglądać udana współpraca.