Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271022684
REGON: 471106452
Rok założenia:
1995
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, Enigma. Kancelaria Doradcy Podatkowego i Biuro Rachunkowe Grażyna Burchardt, Łódź Nasza firma - ENIGMA - to kancelaria doradcy podatkowego, a także biuro rachunkowe, które zapewnia pełną obsługę księgową zarówno małym, jak też dużym przedsiębiorstwom. Klienci mogą zawsze liczyć na pełne wsparcie merytoryczne, aktualną i fachową wiedzę oraz możliwość załatwienia większości spraw na zasadzie pełnomocnictwa. Naszą firmę prowadzi Grażyna Burchardt, a jej siedziba znajduje się w Łodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza kancelaria oraz biuro rachunkowe działają na rynku już od 1995 roku. Dzięki tak długiej obecności zebraliśmy liczne doświadczenia, która pozwalają nam obecnie na kompleksową obsługę naszych klientów, zarówno pod względem prowadzenia księgowości, jak i doradztwa podatkowego.

Jakie usługi proponuje swoim klientom biuro Enigma z Łodzi w ramach obsługi księgowej?

Jako biuro Enigma proponujemy swoim klientom obsługę księgową ich działalności gospodarczej w pełnym zakresie. Oznacza to, że jako uprawnieni specjaliści księgowości możemy podjąć się między innymi:
  • prowadzenia księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenia karty podatkowej,
  • prowadzenia ewidencji i rejestrów na cele podatku VAT i ryczałtów,
  • prowadzenie ewidencji i spisów środków trwałych i niematerialnych przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie deklaracji do US i ZUS,
  • przygotowywanie okresowych sprawozdań i raportów finansowych.
Zapewniamy również naszym klientom pełną obsługę spraw kadrowo-płacowych. Współpracujemy zarówno z małymi firmami zatrudniającymi kliku pracowników, jak też dużymi przedsiębiorstwami, których kadra liczy kilkadziesiąt osób.

Co oferuje Enigma w ramach działalności kancelarii doradcy podatkowego?

W ramach działania naszej kancelarii podatkowej oferujemy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie prawa podatkowego i gospodarczego. Przeprowadzamy indywidualne konsultacje, udzielamy porad związany z przebiegiem konkretnych spraw naszych klientów, a także przeprowadzamy audyty podatkowe w przedsiębiorstwach. Na zasadzie pełnomocnictwa możemy reprezentować swoich klientów w postępowaniach przed Urzędem Skarbowym i Izbą Skarbową. Udzielamy również porad związanych z optymalizacją podatkową działalności firmy. Zapewniamy pełną dyskrecję i poufność wszystkich powierzonych informacji.

Jakie jeszcze usług oferuje swoim klientom biuro Enigma?

Oprócz powyższych w naszym biurze pomagamy młodym przedsiębiorcom w zakładaniu ich własnej działalności gospodarczej, a także w jej przekształcaniu w spółkę prawa handlowego, czy wpisanie do KRS.

Konsultacje i doradztwo prowadzimy w swojej siedzibie w Łodzi, w siedzibie klienta, a także on-line.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Enigma. Kancelaria Doradcy Podatkowego i Biuro Rachunkowe Grażyna Burchardt

Enigma. Kancelaria Doradcy Podatkowego i Biuro Rachunkowe Grażyna Burchardt, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Enigma. Kancelaria Doradcy Podatkowego i Biuro Rachunkowe Grażyna Burchardt

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Max
Max
4.0
18.03.2021
Godna polecenia firma. Są bardzo pomocni.
Nick2222
Nick2222
5.0
10.01.2021
Każdemu polecam współpracę z nimi, bo znają się na tym.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
18.11.2020
Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy z birem. Wszystko przedstawione czaro na białym. Dzięki temu możemy prowadzić naszą działalność bez przeszkód.
Jazz67
Jazz67
5.0
23.09.2020
Bardzo dobrze doradzili mi w kwestii podatku, gdy urząd skarbowy dopominał się jakiejś kary za nieopodatkowany wynajem mieszkania, którego nie było. Polecam.