Twoje zdrowie w dobrych rękach
Twoje zdrowie w dobrych rękach, Enel-Med Szpital Centrum, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
REGON: 140802685
KRS: 0000275255
Dodatkowe kontakty:

501 111 999

Rok założenia:
1993

O firmie

Oddział Centrum Enel-Med znajdą Państwo w Warszawie. Placówka zapewnia szeroki wybór wysokospecjalistycznych badań z zakresu diagnostyki medycznej. Prowadzi również szpital oraz centrum okulistyczne.

Oferta

Oddział Centrum to jeden z wielu oddział centrum medycznego Enel-Med. Jej celem jest kompleksowe prowadzenie swoich pacjentów przez cały cykl leczenia, od konsultacji, poprzez diagnostykę i operacje, aż po rehabilitację. W placówce konsultacji specjalistycznych udzielają lekarze ortopedzi, kardiologowie oraz chirurdzy.

W ramach chirurgii plastycznej przeprowadza operację korygujące nos, usta, powieki oraz zmarszczki twarzy. Wykonywane są zabiegi usuwania blizn, tatuaży i znamion skórnych. Przeprowadza również zabiegi związane z neurochirurgią. W oddziale Centrum pracuje też specjalista ortopedii dziecięcej.

W zakresie diagnostyki obrazowej przeprowadzane są takie badania, jak:
  • USG,
  • RTG,
  • tomografia komputerowa,
  • sonoelastografia,
  • rezonans magnetyczny.
Można skorzystać z diagnostyki podstawowej, w tym zarówno biopsji cienkoigłowej lub gruboigłowej. Zapewnia też całodobową pomoc ortopedyczna obejmującą między innymi: zakładanie gipsu, szycie ran czy punkcje stawów.

Zajmuje się też operacyjnym leczeniem dyskopatii, dynamiczną stabilizacją w odcinku szyjnym oraz innymi usługami z zakresu chirurgii kręgosłupa. Ponadto wykonuje zabiegi laserowej korekty wad wzroku.

Kontakt

Kontakt Enel-Med Szpital Centrum

Enel-Med Szpital Centrum, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Enel-Med Szpital Centrum

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Michał
Michał
4.0
19.11.2021
Pracuję przy komputerze, dlatego problemy ze wzrokiem zmusiły mnie do udania się do okulisty. Przyjął mnie lekarz w Enel-Med. Już wiem, że muszę nosić okulary.
Gosia
Gosia
5.0
12.11.2021
W Szpitalu Centrum usuwano mi okropne znamię skórne z ramienia. Bałam się zabiegu, ale zupełnie niepotrzebnie. Chirurg otoczył mnie świetną opieką!
Wiktor
Wiktor
5.0
05.09.2019
Mają nowoczesny sprzęt. Dysponują 64-rzędowym tomografem komputerowym.