Doświadczeni lekarze kompleksowo zadbają o Państwa zdrowie
Doświadczeni lekarze kompleksowo zadbają o Państwa zdrowie, Enel-Med Centrum medyczne Oddział West Gate, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 21:00
Wt.
07:00 - 21:00
Śr.
07:00 - 21:00
Cz.
07:00 - 21:00
Pt.
07:00 - 21:00
Sb.
09:00 - 17:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
Dodatkowe kontakty:

660 307 007

Rok założenia:
1993

O firmie

Oddział West Gate przychodni Enel-Med znajdą Państwo we Wrocławiu. Na rynku istniejemy od 2006 roku. Zależy nam na zapewnieniu naszym Pacjentom kompleksowej pomocy lekarskiej na wszystkich jej płaszczyznach.

Oferta

Do leczenia podchodzimy kompleksowo − od wstępnych konsultacji, przez obrazową diagnostykę przy użyciu sprzętu najnowszej generacji, aż po rehabilitację lub operację. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów praktykujących od wielu lat, jesteśmy więc w stanie zagwarantować państwu wysoki standard leczenia oraz bezpieczeństwo.

Do każdego z Pacjentów podchodzimy indywidualnie. Nieustannie uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Oferujemy szeroki wachlarz badań diagnostycznych .

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak:
  • stomatologia,
  • profilaktyka stomatologiczna,
  • leczenie zachowawcze: wypełnienia i endodoncja,
  • pedodoncja − stomatologia dziecięca,
  • leczenie implantologiczne,
  • leczenie protetyczne,
  • leczenie chirurgiczne,
  • leczenie periodontologiczne.
Zajmujemy się konsultacjami z zakresu okulistyki i medycyny pracy . W ramach leczenia zachowawczego oferujemy Państwu fluoryzację, która pozwoli na wzmocnienie odporności szkliwa. Przeprowadzamy piaskowanie, dzięki któremu usunąć można przebarwienia i osad powstający na zębach. Wykonujemy skalling, mający na celu usuwanie kamienia nazębnego z powierzchni zębów.

Na terenie obiektu znajduje się gabinet zabiegowy, w którym przyjmujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych, punkt pobrań oraz punkt szczepień. Dysponujemy sprzętem do USG, dzięki czemu możemy przeprowadzać badania ultrasonograficzne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. W Oddziale West Gate przychodni Enel-Med w Warszawie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Artykuły

Gubisz mocz podczas kichania? Zgłoś się po pomoc do fizjoterapeuty uroginekologicznego w centrum medycznym Enel-Med oddział West Gate
Gubisz mocz podczas kichania? Zgłoś się po pomoc do fizjoterapeuty uroginekologicznego w centrum medycznym Enel-Med oddział West Gate
Gabinet uroginekologiczny w przychodni Enel-Med oddział West Gate czynnie pomaga kobietom mającym problem z nietrzymaniem moczu. W jaki sposób? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Enel-Med Centrum medyczne Oddział West Gate

Enel-Med Centrum medyczne Oddział West Gate, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Enel-Med Centrum medyczne Oddział West Gate

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paula
Paula
5.0
30.11.2021
Bardzo dobra przychodnia. Miłe i fachowe Panie w rejestracji, lekarze z bardzo dużą wiedzą. Najlepsza przychodnia, z jakiej dotychczas korzystałam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.11.2015
Polecam to centrum medyczne we Wrocławiu. Bardzo miła obsługa, bardzo krótkie terminy. W centrum medycznym jest również laboratorium gdzie można wykonać szereg badań. Polecam również usługi firmom, ponieważ jest bardzo atrakcyjna oferta dla firm jako pakiety medyczne dla pracowników. //piotr92