Nowoczesne zabiegi ortopedyczne i neurochirurgiczne
Nowoczesne zabiegi ortopedyczne i neurochirurgiczne, Enel-Med Centrum medyczne Oddział Centrum, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
REGON: 140802685
KRS: 0000275255
Dodatkowe kontakty:

660 307 007

Rok założenia:
1993

O firmie

Szpital Centrum należy do Centrum Medycznego Enel-Med, które już od 1993 roku zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną, prowadząc specjalistyczne przychodnie na terenie całego kraju. Funkcjonują na terenie Warszawy.

Oferta

Przedmiotem działalności szpitala jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ortopedii i neurochirurgii. W placówce pracują doświadczeni lekarze specjaliści oraz kompetentny personel gwarantujący indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dysponują bogatym zapleczem technicznym w postaci 64-rzędowego tomografu komputerowego i 1,5-teslowego rezonansu magnetycznego, które pozwalają na diagnostykę najbardziej skomplikowanych problemów medycznych.

Co Szpital Centrum z Warszawy proponuje pacjentom?

Pacjentom umożliwia się skorzystanie z konsultacji udzielanych przez ortopedów i kardiologów. Mogą też liczyć na profesjonalną diagnostykę kardiologiczną oraz takie badania, jak m.in. próba wysiłkowa, echo serca, 24-godzinny holter EKG oraz holter ciśnieniowy. W skład szpitala wchodzą dwa oddziały: Ortopedii i Traumatologii oraz Neurochirurgii z salami dla pacjentów wymagających intensywnej opieki medycznej.

Odpowiednie wyposażenie umożliwia przeprowadzanie zabiegów ortopedycznych i neurochirurgicznych oraz operacji chirurgii plastycznej. Z myślą o pacjentach stworzyli nowoczesne sale operacyjne oraz salę pooperacyjną. Zapewniają też konsultacje lekarskie oraz opiekę pielęgniarską.

Placówka świadczy usługi całodobowego dyżuru ortopedycznego. Zajmuje się też przeprowadzaniem operacji kręgosłupa mających na celu m.in. leczenie dyskopatii czy osteoporozy. Zatrudnia wykwalifikowanych chirurgów specjalizujących się w chirurgii ręki, która umożliwia pozbycie się problemów z nadgarstkiem lub ścięgnami. Wykonują również artroskopię, korekcję haluksów oraz rekonstrukcję więzadeł.

Jakie badania przeprowadzane są w Enel-Med?

Enel-Med przeprowadzana/e jest/są:
  • badania profilaktyczne,
  • badania laboratoryjne,
  • kolonoskopia,
  • diagnostyka obrazowa,
  • USG i EKG,
  • program 24h dla zdrowia,
  • wizyty domowe,
  • rehabilitacja.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Artykuły

Laserowa korekta wad wzroku w ofercie szpitala Enel-Med Oddział Centrum
Laserowa korekta wad wzroku w ofercie szpitala Enel-Med Oddział Centrum
Mieszkasz w stolicy i szukasz placówki, która wykona u Ciebie laserową korekcję wzroku?Zapoznaj się z ofertą nowoczesnego szpitala Enel-Med Oddział Centrum!

Wideo

Kontakt

Kontakt Enel-Med Centrum medyczne Oddział Centrum

Enel-Med Centrum medyczne Oddział Centrum, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Enel-Med Centrum medyczne Oddział Centrum

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Michał
Michał
4.0
19.11.2021
Pracuję przy komputerze, dlatego problemy ze wzrokiem zmusiły mnie do udania się do okulisty. Przyjął mnie lekarz w Enel-Med. Już wiem, że muszę nosić okulary.
Gosia
Gosia
5.0
12.11.2021
W Szpitalu Centrum usuwano mi okropne znamię skórne z ramienia. Bałam się zabiegu, ale zupełnie niepotrzebnie. Chirurg otoczył mnie świetną opieką!
Wiktor
Wiktor
5.0
05.09.2019
Mają nowoczesny sprzęt. Dysponują 64-rzędowym tomografem komputerowym.