Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6480011448

Polecane oferty

Zajmujemy się sprzedażą, naprawą oraz zakupem sprzętu medycznego - używanego, który jest w dobrym s...
Sklep medyczny Remed z Siemianowic Śląskich działa w branży już od kilkunastu lat. Zajmujemy się sp...
Nasza firma DUQTOR specjalizuje się w regeneracji i rekondycji głowic do aparatów ultrasonograficzn...

O firmie

Siedziba firmy EmtiM zlokalizowana jest w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Od ponad pięciu lat zaopatrujemy placówki medyczne w nowoczesny sprzęt.

Oferta

Nasza firma zaopatruje placówki medyczne w najwyższej jakości sprzęt. Posiadamy nowoczesne narzędzia oraz aparaturę radiologiczną.

Posiadamy w ofercie:
  • sprzęt IT dla medycyny
  • oprogramowanie dla medycyny
  • sprzęt ogólnomedyczny
  • aparatura medyczna
  • wyposażenie sal
  • wyposażenie bloków
  • wyposażenie oddziałów.
W zakresie placówek radiologicznych posiadamy błony ogólne, mammograficzne oraz do drukarek. Posiadamy wysokiej klasy aparaturę medyczną i sprzęt w zakresie elektromedycyny. Oferujemy opatrunki, filmy RTG, odczynniki i klisze. Proponujemy medyczne karty graficzne oraz materiały eksploatacyjne.

Wyposażenie szpitali, które posiadamy to także sprzęt jednorazowy, w tym igły różnego rodzaju. Zaopatrujemy także placówki urologiczne, w tym cewniki dopęcherzowe oraz żele do cewnikowania.

Nasi pracownicy to osoby doświadczone i zaangażowane, dlatego są w stanie pomóc w doborze odpowiedniej aparatury. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam realizację każdego zlecenia rzetelnie i terminowo.

Nasze profesjonalne oprogramowanie, które posiadamy w ofercie, na pewno usprawni pracę w placówkach medycznych. Obserwujemy branżę i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Zachowujemy standardy techniczne. Dopasowujemy ofertę do potrzeb klientów oraz ich możliwości finansowych.

W zakresie wyposażenia sal oraz bloków szpitalnych mamy specjalne łóżka oraz stoły operacyjne. Dysponujemy fotelami oraz ogrzewaniem dla pacjenta. Mamy specjalny sprzęt do transportowania osób znajdujących się w szpitalu. Jeśli chodzi o profesjonalną aparaturę, oferujemy aparaty EKG, BDM oraz z zakresu elektrochirurgii.

Zaopatrujemy klientów w niezbędny sprzęt w każdej klinice, pomoże on w diagnostyce, a także ratowaniu ludzkiego życia.

Oferujemy sprzęt do monitorowania, nebulizatory i pulsoksymetry.

Z zakresu sprzętu IT oferujemy kompletne stacje, monitory diagnostyczne i monitory mammograficzne.

Firma eMtiM z Zabrza zaprasza do współpracy.

Kontakt

Kontakt Emtim

Emtim, Zabrze

Opinie (0)

Opinie o firmie Emtim