Kompleksowa naprawa maszyn budowlanych
Kompleksowa naprawa maszyn budowlanych, Emax Sp. z o.o., Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671355640
REGON: 34133567600000
KRS: 0000435424
Rok założenia:
2012

O firmie

Siedziba firmy Emax zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Zajmujemy się naprawą specjalistycznych maszyn. Działalność w branży prowadzimy od 2012 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Emax jest serwis maszyn budowlanych oraz rolniczych. W naszej ofercie można znaleźć także kompleksową naprawę specjalistycznego ciężkiego sprzętu. Podejmiemy się serwisowania kruszarek, przesiewaczy, walców, zagęszczarek oraz harwesterów, a także forwarderów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do diagnostyki komputerowej. Wykonujemy usługi związane z hydrauliką, instalacjami elektrycznymi i elektroniką.

Wykonujemy również sterowania hydrauliczne i elektroniczne. Ponadto świadczymy naprawy blacharsko-lakiernicze. Nasza oferta obejmuje także napełnianie klimatyzacji, zarówno w maszynach rolniczych, jak i budowlanych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych maszyn, w tym koparkoładowarek, nośników czy żurawi. W sprzedaży mamy również części do maszyn.

W ramach hydrauliki siłowej regenerujemy:
  • siłowniki,
  • silniki jazdy,
  • rozdzielacze,
  • pompy zębate,
  • pompy tłoczkowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż szybkozłączy hydraulicznych, manometrów, złącz pomiarowych, elektrozaworów oraz filtrów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi diagnostyka komputerowa. Wykonujemy diagnostykę instalacji elektrycznych, silników i skrzyń biegów, układu hydraulicznego pomp i rozdzielaczy oraz odczyt błędów. Ponadto oferujemy kalibrację układu hydraulicznego, skrzyni biegów czy silnika.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Emax.

Marki i specjalizacje

Serwisujemy maszyny firm New Holland, Ursus, Case, Steyr, McCORMICK, Same, Deutz Fahr, Lamborghini, Fendt, John Deere, Valtra, Perkins, Class, Hurlimann, Krone, Laverda, Manitou, Massey Ferguson, Merlo, Renault, Sisu, CAT, JCB i wiele innych.

Artykuły

Naprawy hydrauliki siłowej maszyn rolniczych
Naprawy hydrauliki siłowej maszyn rolniczych
Urządzenia hydrauliczne w maszynach rolniczych wyróżniają się wysokim poziomem natężenia pracy. To wymaga zaś częstego regenerowania tychże podzespołów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Emax Sp. z o.o.

Emax Sp. z o.o., Bydgoszcz

Opinie (5)

Opinie o firmie Emax Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
31.05.2019
Profesjonalny serwis maszyn budowlanych, polecam.
Patryk
Patryk
5.0
24.03.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam!
Marek
Marek
5.0
15.03.2019
Naprawiali mi silnik spalinowy CAT-a w przesiewaczu i i odbudowywali instalacje elektryczną po pożarze. Trochę to trwało ale maszyna chula po naprawie bez uwag. jak naprawiał serwis autoryzowany to zawsze musiał przyjechać co 3-4 tygodnie . Oni naprawili pokasowali błędy w komputerze i wymieniam tylko płyny eksploatacyjne. Firma super- POLECAM,
Jan
Jan
5.0
31.01.2019
Zleciłem im regenerację siłowników reduktorów. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali umówionego terminu. Jestem zadowolony ze współpracy. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam serdecznie.
Bartosz
Bartosz
5.0
23.11.2018
Bardzo profesjonalna firma. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu, podejmują się kompleksowej naprawy maszyn budowlanych. Zawsze wszystko wykonane rzetelnie, a przede wszystkim terminowo. Super, polecam.