Remonty i wyposażanie wnętrz
Remonty i wyposażanie wnętrz, Em Quadrat Michał Woźniak, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262450328
REGON: 380756226
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Em Quadrat znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach budowlanych i remontowych, a jego właścicielem jest Michał Woźniak. Od 2009 roku jest firma zajmuje się pracami wykończeniowymi w domach, mieszkaniach i innych lokalach oraz budynkach.

Oferta

Prace wykończeniowe i remonty to usługi, które wymagają dużego doświadczenia, dlatego warto zaufać firmie Em Quadrat. Przedsiębiorstwo obecne na rynku od dekady zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Wykwalifikowani pracownicy firmy używają wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów i przykładają się do zleceń, dlatego efekt usług utrzymuje się bardzo długo. Dotyczy to m. in. malowanych ścian i sufitów, a także tapetowania i układania płytek. Kładzione są płytki podłogowe i ścienne w salonach, kuchniach oraz łazienkach. Poza klasycznymi płytkami ceramicznymi mogą być używane kamienie, mozaiki, terakota oraz gres. Prace prowadzone są kompleksowo, dlatego w przypadku łazienek możliwy jest też montaż urządzeń sanitarnych, oświetlenia, elektryki i elementów dekoracyjnych, natomiast w kuchniach instalowane są funkcjonalne zabudowy.

Em Quadrat zapewnia także aranżację pomieszczeń, dlatego zajmuje się takimi usługami jak:
  • montaż ścianek działowych
  • montaż sufitów
  • aranżacja poddaszy
  • ocieplenie poddaszy
Możliwe jest też tynkowanie i gipsowanie ścian oraz zajęcie się podłogami. W zależności od Państwa oczekiwań firma kładzie parkiety, układa panele i przykleja wykładzinę z tkanin lub PCV. Oczywiście nie jest to wszystko czym może służyć w przypadku prac wykończeniowych. Bardzo ważnym punktem w firmowej ofercie jest dbanie o ciepło wewnątrz pomieszczeń, dlatego przedsiębiorstwo instaluje centralne ogrzewanie, dociepla ściany i montuje stolarkę otworową. Okna i drzwi montowane są tak, by nie pojawiła się żadna nieszczelność. Dodatkowo można je wzbogacić o specjalne osłony przeciwsłoneczne, np. zewnętrzne rolety.

Uzupełnieniem oferty są usługi elektryczne. W ramach nich montowane jest oświetlenie oraz instalacje z gniazdkami. Ponadto firma podłącza alarmy, klimatyzacje, telefony i urządzenia. Po zakończeniu prac wszelkie pozostałości są usuwane i wywożone, dzięki czemu klienci nie muszą się zmagać z kurzem i pyłem.

Po więcej informacji związanych z Em Quadrat można wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.

Zakres działalności

Artykuły

Dlaczego remont należy zlecić profesjonalnej firmie?
Dlaczego remont należy zlecić profesjonalnej firmie?
Warto zlecić wykonanie remontu profesjonalistom – gwarantują oni najwyższą jakość realizacji prac remontowych, co przekłada się na doskonały wygląd pomieszczeń.

Wideo

Kontakt

Kontakt Em Quadrat Michał Woźniak

Em Quadrat Michał Woźniak, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Em Quadrat Michał Woźniak

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Adam
Adam
4.0
13.07.2020
Jestem pełen podziwu co do ich zaangażowania w pracę. Starali się, by wszystko było tak, jak to sobie zażyczyłem. Nie mam żadnych uwag!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
20.05.2020
Pracują naprawdę sprawnie i nie zostawiają po sobie nieporządku. Miałem do czynienia z różnymi budowlańcami, ale ci z Em Quadrat są najlepsi!
Mikołaj
Mikołaj
5.0
10.03.2020
W okolicy to zdecydowanie najlepsza firma tego typu. Korzystałem z usług Em Quadrat i jeśli będę potrzebował w przyszłości remontu, to zlecę go też im.
Andrzej
Andrzej
5.0
16.01.2020
Wykańczali łazienkę w moim domu. Położyli płytki, zamontowali ceramikę sanitarną i podłączyli grzejniki. Wszystko działa i pięknie wygląda.
Rafał
Rafał
5.0
06.11.2019
Bardzo ładnie położyli płytki w kuchni i łazience. Wszystkie są równe, a fugi odpowiednio wypełnione. Dokładnie tak, jak powinno być.
Patryk
Patryk
5.0
26.09.2019
Profesjonaliści. Widać, że od lat w branży. Warto im zapłacić, ponieważ zyskujemy pewność, że prace zostaną wykonane kompleksowo. Inne firmy nie dają takiej gwarancji.
Jan
Jan
5.0
09.07.2019
Znają się chyba na wszystkim. Malują, stawiają ścianki działowe, adaptują poddasza... Właśnie takiej firmy szukałem i polecam ich usługi każdemu.
Iwona
Iwona
5.0
01.05.2019
Kompleksowo zajęli się pracami wykończeniowymi w moim domu. Dzięki ich pracy mogę teraz mieszkać jak człowiek.
Beata
Beata
5.0
28.03.2019
Usługi firmy Em Quadrat oceniam na 5. Remont w domu przeprowadzili nie tylko szybko, ale też bardzo dokładnie. Są warci wydanych pieniędzy.
Piotr
Piotr
5.0
27.01.2019
Szybko, tanio i dokładnie. Polecam usługi Em Quadrat każdemu!