Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
17:00 - 19:00
Wt.
17:00 - 19:00
Śr.
17:00 - 19:00
Cz.
17:00 - 19:00
Pt.
17:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9720605463
REGON: 630468735
Rok założenia:
1985

O firmie

Nazywam się Elżbieta Sipurzyńska-Feder i jestem dr nauk med. spec. laryngolog. Mój gabinet zlokalizowany jest w Poznaniu. Praktykę lekarską rozpoczęłam w 1988 roku. Zajmuję się diagnozowaniem i badaniem schorzeń laryngologicznych.

Oferta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. Specjalizuję się w leczeniu różnego rodzaju zaburzeń słuchu. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc.

Oferuję:
  • profesjonalne badania słuchu,
  • leczenie chorób krtani,
  • leczenie bólu gardła,
  • leczenie osłabienia słuchu.
Ponadto przeprowadzam kwalifikacje do operacji chirurgicznych uszu, gardła, krtani, nosa, a także guzów szyi. W moim gabinecie znajdują się nowoczesne urządzenia medyczne, za pomocą których jestem w stanie wykonać wszelkie, niezbędne badania. Na podstawie wyników, stawiam diagnozę i rozpoczynam leczenie.

Przyjmuję też pacjentów ze skrzywieniami przegrody nosowej, polipami nosa i zatok oraz zaburzeniami drożności dróg oddechowych. W sprzedaży mamy ogromny wybór nowoczesnych aparatów słuchowych. Dobierane są one indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Zależy mi na zadowoleniu i zdrowiu każdego pacjenta. Gwarantuję rzetelność i profesjonalną obsługę. W celu umówienia wizyty zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Zapraszam do kontaktu pacjentów z Poznania i okolic.

Kontakt

Kontakt Elżbieta Sipurzyńska-Feder dr nauk med. spec. laryngolog

Elżbieta Sipurzyńska-Feder dr nauk med. spec. laryngolog, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Elżbieta Sipurzyńska-Feder dr nauk med. spec. laryngolog

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
12.12.2015
Pani doktor to fachowiec, kompleksowe badanie i trafna diagnoza co wcześniejszym lekarzom się nie udawało, trafny dobór leczenia, kompleksowa opieka przez cały okres, polecam tego laryngologa wszystkim szukającym pomocy //seba;